Skocz do zawartości

Scena 3D: Cela - pierwsza praca


Gość Pompej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pompej

To moja pierwsza praca. Sprzęt jak w podpisie, robiłem to na max 6. Czekam na opinie.

 

w1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to na scianie to jest textura z serii .../GROUND i raczej nie bardzo pasuje na sciany! Posadzka z takich \"tajli\" tez cieniutko... Przy tak prostej scenie postaraj sie chociaz uwiarygodnic calosc ladnymi texturami, jest tego masa w sieci...

Powodzenia zycze wiec :)

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca jak na poczatek to moze byc, chociaz jesli bys sie postaral to moglo by byc lepiej poza tym to chyba gdzies widzialem taki tutorial ;)

ale nie o tym chcialem, chodzi o Twoj komp, mam podobna konfiguracje (plyta i procek), no wiec widze ze masz uaktualniony BIOS z mozliwascia zmiany czestotliwosci magistrali, polecam ustawienie 147 MHz komp dostaje niezlego kopa i masz Athlona 2000 XP :) (przy 150 jest juz niestabilnie :( ) podkrec jesli masz dobry radiator, ja mam CoolerMastera + wiatrak 12cm z regulacja obrotow (wolniejsze obroty ale nic sie nie grzeje :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pompej

Dzięki wszystkim za opinie, już się biore za poprawki.

 

t0m3k: Mam 1700+, ale \"ręcznie\" zmieniłem mu mnożnik, przez przepalenie i łączenie mostków. Przy takim mnożniku większe FSB powoduje niestabilność. Na procku mam Volcano 7+ i dobrze chłodzi max temp 44*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dlatego jest tu tak mało moich prac :P, pokazujcie coś jeżeli sami uznacie, że prezentuje to już dobry poziom, jeżeli wam się podoba i chcecie poznać opinie innych, a nie każda prace ktora zrobicie...

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności