Skocz do zawartości

Model 3D :Robot


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Po zrobieniu samochodu i pokoju (co prawda nie dokończyłem ich) postanowiłem wziąść się za robota z jaszczuropodobnym pilotem ...

przysiadłem dzisiaj i póki co jestem na takim etapie ... -

 

najbliższy update bedzie dopiero w koło wtorku bo mam od jutra szkołe...

 

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no powiem szczerze że ten łeb też mi już zbrzydł w sumie to model też , i raczej coś innego wstawie ale za to dzisiaj zachorowałem i wziąłem sie za ten model ...... tak wygląda po wprowadzeniu maaaaasy poprawek w dniu dzisiejszym .... no oczywiscie nogi trzeba bedzie zrobić , zrobić pilota lub głowe robota , i detalu dodac jeszcze i poprawić pare rzeczy.....

 

mam nadzieje ze teraz więcej osób zainteresuje sie ta pracą...

 

Pozdro.....

 

 

testperspective1ou0.jpg

w1200.png

 

 

 

 

I siatki :

 

testfrontjd0.jpg

w1360.png

 

testperspectivevq2.jpg

w1360.png

 

Licze na jakąś pomoc ,wskazówki .......tzn. Miło by było....

w1360.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda fajnie.

Nie podoba mi sie taśma z nabojami - nie ma sensu trochę w przypadku, gdy magazynek jest praktycznie częścią broni. Zresztą sądząc z jego wielkości, to amunicji starczy na 0,5 sekundy.

Nie wiem jaki zamierzasz osiągnąć efekt końcowy, ale jeśli robot ma być "nówka sztuka" to skasuj wszystkie wystające kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczyna to wygladac (leb byl paskudny to malo powiedziane:P).proporcje naboju do srednicy lufy to chyba leza i kwicza ;) no i strony - prawa i lewa postaraj sie miec rozne(przynajmniej "rece") co by tak monotonnie nie bylo. no i jedziesz :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do taśmy to podpatrzyłem w innej pracy ale w tym przypadku to raczej niezbyt dobry pomysł .... miniguna trzeba jakoś zmienić,to racja (poki co nie mam pomysłu jak) .... co do kabelków to można je zawsze jednym klawiszem "Ciach,ciach" :) , bo jeszcze nie wiem czy ma być new czy ma być old.A ekwipunek na rękach bedzie różny - tak wrzuciłem żeby sie jakos prezentował ,bez nóg i głowy chociaż 2 ręce ma :P ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie że temat elegancko ruszył :)

 

 

No to mały up jeszcze ...wieczorną porą bo juz usypiam i dalej nie robie ....

skleciłem zamias wyrzutni , działko ==>powiedzmy fotonowe ....(znow dużo przewodów nie wiem czemu ale jakos tak wyszło ) ... przerobiłem bark troche ...... no i jutro zabieram sie za kokpit ostro bo nie wyglada jeszcze tak jakbym chciał ...

 

Działko :

 

dzialko1hg5.jpg

w1200.png

 

 

dzialko12pm5.jpg

w1200.png

 

 

Co do nóg ja podjąłem decyzje jutro powininem z grubsza je zrobić ...

Pozdrawiam ....

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze popracuje troche nad detalem i tego boxa wyrzuce ....

 

Eden ..jeszcze u mnie troche ciezko z modelingiem bardzo duzo rzeczy dla mnie to znak ? .... ale wydaje mi sie ze bez ms to bedzie wygladalo zbyt kanciasto ....

 

Tylko jedno wiem ...probowałem wrzucic wszytko do razem tak na probe ale przy renderze max mi sie wylancza :O wiec o wykonczeniu calosci moge pomażyć .....

 

ale nowego pieca kupuje niebawem tylko mnie wzrost cen ostatnio przestraszyl i chyba z miesiac odczekam ....

 

PS. Te nogi to tylko koncepcja , jeszcze dużo do zrobienia bo kupowato troszke wygladaja ....

 

Upek góry : dodałem lampy na ramionach ale jeszcze sa do poprawy bo troche proporcje zgubilem i dziwnie wyglada ...... no i barki lekko trzeba zmienic chyba bo juz teraz ten element nie pasuje ........

 

newgoraperspectivebd3.jpg

w1200.png

 

newgorafrontrw2.jpg

w1200.png

 

 

ponownie czekam na opinie .... i co zrobic z tą głową ( robot czy osoba za sterami ??)

 

 

 

 

Pozdro

 

 

Edit :

 

Walcze z tym robotem bo napotkałem na troche problemów jutro postaram sie wrzucic up z full body , może nawet głowe uda sie zrobić ....

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Efekty dzisiejszego dnia:

 

Głowy jeszcze nie udało mi sie zrobić ...

 

Wrzucam pare renderów

... progress jest teraz czekam na opinie i gdzie ewentualnie jakieś poprawki mam zrobić ...

Ale z grubsza uważam model za skończony ,no nie licząc głowy:P

 

testfull03ct8.jpg

w1200.png

 

testfull01rv4.jpg

w1200.png

 

testfull02msegetexys9.jpg

w1200.png

 

 

testfullmsgienvsy5.jpg

w1200.png

 

Mam juz pomysł na dobrą scenke ,ale tak cieżko u mnie z wiedzą na temat oświetlenia i renderingu.

Więc będzie ciężko ,ale popróbuje bo trzeba by wstawić pierwszą prace do finished works .....

 

Pozdrawiam

 

EDit:

Praca mnie przerosła :/ za słaby jestem zeby uzyskać efekt jaki chce ..... :( ale poworóce do niej kiedyś ....

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności