Skocz do zawartości

przeswietlenia w viewporcie


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Od razu sorry bo temat wiem ze juz byl (nawet chyba zalozony przeze mnie:) ale nie znajduje odpowiedzi a juz mnie to troche do szalu doprowadza. W wiekszosci scen po dodaniu paru obiektow dzieje sie tak jak na screenie.

screen.jpg

To na pewno nie normale obiektu, ewidentnie ma to zwiazek z grafika czy tam sterownikiem wyswietlania. Przy pan lub zoom lub obracaniu widoku czasem wyglada to normalnie, ale jak juz widoku nie obracam/pan/zoom to wyglada to tak. Oczywiscie nie musze mowic ze nie widza zadnych krawedzi i generalnie bardzo utrudniona jest praca w tym przeswietlonych miejscach.

 

Co robic? Probowalem roznych sterownikow, probowalem zmiany wyswietlania z opengl na d3d ale wtedy duzo czesciej sie wiesza....Probowalem tez roznych opcji viewportu (default lighting etc) i nic...Czasem jak ktos mi pokazuje screen ze swojego maxa to u niego to wszystko tam pieknie, czysto jednolicie wyglada...u mnie zawsze byly jakies anomalie...

 

Aha grafike mam gainward 8600GT (niedlugo bede zmienial ale o ile pamietam przy poprzednim radeonie tez sie dzialy takie rzeczy).

 

Bede wdzieczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a myslalem ze tylko ja...wlasnie dokladnie tak jak mowisz claude, chwile dziala a potem nagle takie rzeczy...nie potrafie nawet okreslic jaka jest regula i kiedy tak sie dzieje, czasem po dodaniu swiatla, a czasem nawet bez zadnych swiatel....

 

pomozcie koledzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności