Skocz do zawartości

obiekt 3d: lampka


kit aj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Modeluje sobie moją lampkę, która stoi tuż przed moimi oczami na biurku. Brakuje mi jeszcze paru małych elementów, no i oczywiście to czego zaczynam szukać - czyli powiązania wszystkiego kośćmi (liczę na Waszą pomoc).

 

 

czekam na wszelakie komentarze i uwagi

 

a to parę próbnych ręderów:

Edytowane przez kit aj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema=)

Lampka całkiem spoko. może się mylę ale podstawka musi być ciężka żeby się tak nie wywróciła (bo mała trochę) i materiał strasznie lustrzany. dodałbym minimalnego glowa.

Pozdro dla Tarnowian=)

 

PS Kabel brzydki zrób coś z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się podstawka jest dość ciężka, a materiał to chrom odbijający wszystko dookoła tak jak w oryginale "IKEA - FORSÅ"

 

podstawka wydaje się mała, bo ramiona lampki są ustawione chwilowo pod kątem prostym, zmienię to po dodaniu kości a będzie wyglądać inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!!

 

No lampka jest kozacka :) Mam taka sama :) Tylko, ze czarna i szczerze przyznam, ze chromowanej jeszcze nie widzialem. Mozesz pokazac siatke i dac jakies zblizenia by mozna bylo lepiej ocenic.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucek91 - xavier naidoo to niemiecki wokalista i autor tekstow. Zalozyciel niemieckiej grupy Sohne Mannheims. Graja mieszanke muzyczna soul, hip hop, R&B, Reggae i muzyki klasycznej. Wiecej jesli chcesz dowiedziec sie wiecej zapraszam na strone fanow xaviera XNG.pl Przepraszam za tego malego off-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie lepiej, jak zrobię biurko i wszystko co się na nim znajduje :)

 

 

 

 

 

a tak na szybkiego to powstała mi dziś druga lampa (no może to już przesada ale to już chyb ostatnia lampa którą modeluje)

 

może nie najlepszy render i brakuje żarówek, ale zajęło to bardzo mało czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he,

 

@Kit aj - to Ciebie wzielo na te lampy :) Nigdy nie mow nigdy. jutro albo za dwa dni nowa pokarzesz :D Tak czy owak ta druga bardzo fajnie wyszla. Jesli dopracujesz materialy bedzie rewelacja. Czekam na updaty.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności