Skocz do zawartości

Początki grafika.....


Gość Valin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum wiec serdecznie wszystkich witam :) Zalozylem konto na tym forum bo zobaczylem tutaj duza aktywnosc i co najwazniejsze nie tylko na tematy m3d co mnie bardzo cieszy. Moje pytanie moze wydac sie dziecinne bo iwele mozna takich pytan spotkac to fakt ale malo mozna spotkac na nnie odpowiedzi wiec najlepiej zaczne. Od jakiegos czasu zaczolem sie interesowac grafika, glownie w gimpie(zakupilem nawet dobra ksiazke) ale glownie to lekkie zabawy z renderami albo projekty www. I tutaj pojawia sie moje pytaniec co dalej ? Czy mam poznac ps-a albo zabrac sie za wektory ? Czy mzoe czas zeby kupic tablet graficzny ? Czytam tez wiele zagadnien dotyczacych grafiki komputerowej(glownie to wikipedia co sie da, bo niegdzie nie dizie zbyt wiele poszukac) BArdzo prosze o nieusuwanie tematu, mzoe dla niektorych starych weteranow wyda sie smieszny ale bardzo mi zalezy .......

 

Pozdrawiam Valin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witamy na forum,

 

Tematu oczywiście nie usuniemy, nie jest on też śmieszny jednak proszę mieć na uwadze, iż ilość podobnych do tego tematu wątków już się pojawiała. Zapewne pojawi się dość dużo odpowiedzi z informacją, iż takie pytania padały nie raz.

 

Zachęcam do przeszukania zasobów forum. Na większość pytań odpowiedzi się znajdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznanie obróbki wektorów i bitmap to absolutna podstawa. Za 3D tez możesz się zabrać, ale uważam, że najpierw podstawy, czyli 2D. Illustrator/Corel i Photoshop. Tablet (Polecam tablety Wacoma, wszystkie inne to szajs), to naprawdę dobry pomysł, ale zanim zainwestujesz budżet, to zpytaj siebie samego, czy to tylko chwilowa fascyncja, czy faktycznie masz zamiar związać swój los z tym zawodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie jest chwilowa fascynacja, od jakiegos czasu zajmuje sie fotografia ale bardzo czesto czuje chec stworzenia czegos albo fascynacje innymi pracami. Hmmmm czy zawód kto to wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności