Skocz do zawartości

Obiekt3D: Naboje


wogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eee tam nie robcie juz offtopa

 

Wyglada to dosc ladnie no ale model na tyle prosty wiec trudno jakos zachwalac. No coz jest dobrze czas na jakas nowa scene bo chyba z tego juz sie wiecej nie wycisnie no chyba ze rozbudujesz scene no ale wystarczyloby jakies podloze z gnatami czolga nie musisz robic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naboi nie ma "główki" :P

 

Ale przyuważ, że wogrodnik postarał się, bo spłonka w owej łusce jest zbita (odciśnięta), więc nabój wystrzelono.

 

Co do samej pracki bardzo fajna, sam kiedyś robiłem takowe naboje (9mm i 7,62mm), ale nie były to tak dobre pracki (raczkowałem raczej wtedy w 3ds). Ale faktycznie, jeżeli nie zdecydujesz się na drastyczniejsze kroki w postaci gnata, to więcej się nie wyciśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze:) głównie chodziło mi żeby nauczyć się robić studio które "jakoś" wygląda:) ale nikt nie krytykuje sposobu prezentacji więc wydaje mi się że cel osiągnięty:)

 

 

pozwolę sobie na mały offtop...

 

co do poważniejszych projektów to niedawno skończyłem wizualizację- rewelacji nie ma ale żadna z osób którym pokazałem wydruk (w formacie foto) nie zorientowała się że to pomieszczenie nie istnieje, słyszałem tylko- "czyj to pokój?":) tak że jestem z niej zadowolony.

 

nie chcę zaśmiecać forum zbędnymi tematami więc tutaj wrzucam link do projektu (wizy)- uważam go za skończony (nie lubię wracać do projektów) aczkolwiek jeżeli macie dla mnie jakieś ciekawe wskazówki to piszcie- przydadzą się w przyszłości:)

e56c6c2ad3ef20dcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle ale by byla lepiej odebrana to potrzeba jeszcze wielu korekt. Za mocny color bleed troche tej czerwieni zaduzo wyskakuje, podloga za bardzo sie blyszczy chyba wiekszy blur by sie przydal bo przewaznie takie dechy maja takie niewyrazne odbicia no ale nie wiem moga byc lakierwoane :D, obraz troche przepalony (tak ciut mniej moglby przyjmowac ten bialy odblask)

 

to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności