Skocz do zawartości

11 second club Listopad


SEB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Link do mojej animki na listopadowa 11-stke, niestety youtube ... vimeo nie chce mi zuploadowac animy, pewnie cos im sie z serwerem podzialo.

 

Anima wykonana w miare szybko, nie mialem czasu na polish itd. bo musialem wyjechac. Jest to moja pierwsza animka na 11sc.

 

Prosze o jakies komenty.

 

Dzieki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ex66QqOmDZM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na początku, trzeba pochwalić za fajny motyw jaki wykonałeś... ;)

 

jeśli oczekujesz na uwagi... to:

 

początek animacji, zdaje się że postać stoi frontem, co jest trudne w animacji, zmień kąt kamery, a zupełnie zmieni się sposób postrzegania postaci...

 

postać stoi zbyt symetrycznie...

 

więcej ekspresji w przy wyrażaniu emocji...

 

mimika twarzy niech będzie bardziej wyraźna...

 

przy czym druga część animacji wygląda znacznie lepiej...

 

zwróć też uwagę na to jak stoją te dwie postacie, zdaje się że to podstawowy błąd, zasadą się że muszą swoją postawą powinny przekazywać emocje, a stoją sztywno(pozy).

 

spróbuj wersji gdy gość z piwem trzyma kufel przy brzuchu...

 

postacie uginają się w kolanach, ale tak jakby cześć która jest najważniejsza, czyli brzuch kompletnie nie pracował...

 

niech kobieta trzyma ten kieliszek inaczej, bo to naprawdę robi różnicę...

 

ogólnie więcej ekspresji, takiej ze standardu pixara...

 

mam nadzieje że się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floo ... sorry, ale kolejny raz wymieklem czytajac Twoja krytyke (mysle, ze nie tylko ja wymiekam czytajac Twoje wypociny).

 

Rada na przyszlosc, jak oceniasz jakas prace to jak sama nazwa wskazuje OCENIASZ PRACE a nie KONCEPT, nie ocenia sie ZALOZENIA. Jezeli chodzi o ekspresje to taki mial byc appeal postaci i tyle... nie chce mi sie rozpisywac na ten temat, ale jak przeczytalem na koniec: "ogólnie więcej ekspresji, takiej ze standardu pixara... " to zwariowalem hehehe, nad 50 klatkami samej EKSPRESJI EGO w RATATUJU Makarewicz siedzial 2,3 a czasem 4 dni - nie wspomne o tym jakiego on skilla reprezentuje, wiec powiem krotko ... chcialbym (jak Ty to mowisz) pouzywac "standardu" pixara, ale jakos nie wiem czemu ... hmmm ... nie umiem :O.

 

Pozdrawiam i nie bierz tego do siebie :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastema: nie bierz tego do siebie ale wystawiając animację na forum oczekujesz komentarzy chyba zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. a floo tylko napisał co mu nie pasi. nie chcę go bronić ale ma w tym trochę racji. faktycznie jeszcze sporo brakuje w tych postaciach ekspresji. całość broni się jako animacja ale niestety są błędy które floo tylko wymienił.

 

ze swojej strony dodałbym tylko, że charakter poruszania się postaci raczej nie pasuje mi do tego monologu. Postawił bym raczej nie spokojniejsze ruchy, podkreślając całość mimiką a nie gestykulacją. Dodatkowo można by wyrzucić sceny z panienką i ludźmi i bardziej skupić się na zaakcentowaniu obecności tych osób grą aktorską.

 

Całość broni się jako tako ale bezbłędnie też nie jest.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety ... dzieki za komentarz, ale apropo ja sie nie bronie itd. wole negatywne komentarze niz pozytywne, dzieki nim mozna sie wiecej nauczyc ... co do floo to napisalem to co mi juz od dawna na sercu lezalo, ale wczesniej nie chcialem komus zasmiecac tematu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, moim zdaniem NAJS... cała animacja jest ok... tylko... trochę za mało PIXAROWA>..

więcej Pixara...

więcej..

więcej...

 

już nie moge..

:/

żart>

______________________

jestem z Tobą mastema. masz rację, tylko nie warto wylewać się na forum...:)... "niech ludzie piszą co chcą"... haha.

______________________

wracając do Animacji... nie wiem jak to opisać.. - animacja mi osobiście się podoba.. styka..jest na wysoki poziomie.. tak myślę..

ale wiesz, chyba zawsze mogłaby być lepsza.. z tym, że ja nie wiem co konkretnie możnaby zmienić... żeby taka była..

Myślę o takich animkach z "11sec", które jak zobaczysz to KoparaOpada... kilka takich tam można znaleść.. - autor w tych 11sec zawarł coś co po prostu miażdży i tyle.. może przewrotną sytuację, może grę aktora.. nie wiem...

 

u Ciebie nie ma szoku i Kiślu-W-Majtach...

ale jest FAJNIE... wysoki poziom.

Nie wysławiam się jasno, więc mam nadzieję że nie zrozumiesz mnie źle...

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly po pierwsze dzieki za zrozumienie a po drugie za komentarz ...

 

co co 11-stki to masz racje ... czasem animki sa na tak wysokim poziomie, ze mozg sie lasuje, np. ta animka ktora wygrala listopad jest rewelacyjna, nie ma w ogole wrazenia ze charakter jest "pod woda" ... cos pieknego :D.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności