Skocz do zawartości

Postać3D:Ork


BLADE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie. Prace pozostawiam jak na zamieszczonym renderze... Dużo mozna by jeszcze zrobic ale komp mi już nie wyrabia i nie mam cierpliwości... To za sprawą małej ilości ram tylko 256... Już nie mam siły do pracy skokowej... Ale mysle że jak na moją pierwszą w życiu scene to nie jest źle... Czas pokaże... być może jeszcze to poprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Postanowilem jednak wrocic do mojego orka i troche nad nim jescze popracowac. To czego teraz nie wymienie nalezy uznać za moje celowe zamierzenie..... no tak do poprawy idą zęby...., czaszki na palach..., drzewo do wymiany..., złoto, troche topór... Musze zaznaczyć jedną ważną rzecz.... mianowicie tło jest tylko tłem oddzielny render niż sama postać a wynika to z tego iż mój komp jest za słaby by uciągnąć całość. Dlatego kompozycją tła prosze sie nie przejmowac. dałem tło by postać wmiare sie wtapiała w coś.... no ale sam sie zamotałem i namieszałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lepiej, ale wypadałoby nad tym jeszcze trochę posiedzieć, niektóre obiekty (większość wymieniłes) wyglądają jakby były bez materiałów, topór mogłbyś jeszcze trochę podmodelować... i bardziej go oświetlić bo strasznie słabo go widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze. czeka mnie jeszcze troche pracy.... wszelkie uwagi biore sobie do serca. c od wymiany obiektów to co masz na mysli(Kłobuc)? bo nic nie wymieniałem poza toporem dawno temu...... materiały sceny poprawie.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności