Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mercedes-Benz SL-class 55 AMG


CyFix

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłane przez Pussik

 

Ps: Taka ciekawostka, Jeremi z TOP GEAR, sprzedał swoje F355 i kupił właście Merca AMG. :] W ostatnim odcinku go testował. :) Jadąc 30km/h ;P

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > Pussik]

 

No ale pozniej przycisnal:D

No i Stig mu go zabral zeby sprawdzic Hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne materiały. Model ma kilka błędów, ale mi osobiście się rzuciły w oczy tylko te \"obłe\" linie na dachu i niektóre kanciastości.

 

Ps. W życiu bym ferrari nie sprzedał dla mercedesa. Angole mają chyba świra na punkcie niemieckich samochodów typu bmw czy merc. Dobrze że chociaż Clarkson tego forda gt40 zamówił bo stracił dużo w moich oczach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angole mają świra na punkcie Aston Martin. :)

 

Ferrari F355 jest w uncool. :| HAHAHA :)

 

Jak dla mnie tne Merc troszke za cięzki, Ferrari jest w sam ra,z a Lotus Elise za lekki. :)

 

Ta stronka z referkami mi nie włazi. Chce język instalowac, klikam nie i dupcia. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma sie do czego przyczepic bo wszystko jest w jak najleprzym porzadku ! A jakiegos kanta na luku nie ma co sie czepiac bo nie ma po co ! No jednego sie czepie : za bardzo nim chyba szalales bo mu cale podwozie urwales :P Modelik swietny renderek tez porzadny ale , no wlasnie jest male ale ! Mercedesy sa brzydkie ( I nie maja DUSZY ) no ale jak ktos kiedys powiedzial o gustach sie nie rozmawia ! ( tylko nie wypominac ortografi prosze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie CyFix ile ludzi tyle gustow i trza to uszanowac :) Nie wiem moze mam uraz do szwabow ! A co do samochodow to nie ma jak dobry stary amerykanski krazownik :) np : mustang fastback gt z 67,68,69,69r juz w puzniejszych latach sie skaszanily !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie pierwsze to kawal niczego za tylnym kolem :) az asfalt mozna zobaczyc ....

 

pozatym troche HDRI za czarne jezeli co daj cos jasniejszego zeby mozna calą maske zobaczyc ....

 

Reflektory bys włączyl ... ;) jakis Glow chociaz błękitny ... z flarą ..

 

hmm ... no poza tym fajnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności