Skocz do zawartości

Scenka: Wróg u bram: Episode II


Amrun1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

perspektywa lezy...Tak jak ją czuc w powietrzu (i jak miłe wrażenie wywiera obrazek gdy się ładuje) tak patrzac nizej odnosze wrażenie ze ta woda to doklejona makieta. Kompletnie rakuje w niej głębi. Odcina sie od góry na czym cierpi cały obrazek. Pozatym brakuje mi w kolorach wody wpływu otoczenia, chociazby nieba. Bo woda wyglada raczej jak jakas mieszanina chemiczna.

No i ta łódka jakas kopnieta ;)

Poza tym wrazenie miłe do połowy obrazka, nizej oczy bolą.

Zrobiłbym tez cos z tymi maszynami w powietrzu bo brakuje im ruchu i obrazek statyczny strasznie sie robi.

popracuj nad tym, to kolejna pracka która zaczynasz a zadnej z poprzednich nie widziałem skończonych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) hehe szybki? strach pytać co będzie jak przysiądziesz nad czymś dłużej; fajny kadr i wykonanie, chociaż ponton na dalszym planie trochę mi nie pasuje, jakiś taki bez życia; no i ludzie w nim siedzący jakby jedną pieczątką stawiał każdego z nich - ale to tak mówię, jak już koniecznie miąłbym się do czegoś przyczepić ...:)

to co mi się podoba to: pomysł, kompozycja, fajne uchwycenie atmosfery na budynkach w oddali i wogóle miło się na to patrzy - przyjemne oderwanie od tandety, której niestety dużo na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI jerdynie nie odpowiada wyrazistość mysliwców - bo jakby nie patrzeć z takiej odległości to one powinny być mniej wiecej równego kontrastu co 2 wieża.

Aha woda bardziej przypomina skalisty teren nizeli wodę.

 

Reszta w porzadku.

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nad wodą jeszcze może trochę popracuje jak będe miał czas... wiem że to trochę krzywe (ponton i myśliwce) ale to tak z plam powstawało i w sumie nie przykładałem się do szczegółów... chciałem sobie drzewko namalować ;D ta pierwsza wieża to był pień i woda zielona bo pierwotnie to była trawa... no a potem uciąłem gore dodałem troche u dołu i wyszło samo... co do nieskończonych prac to pamiętam jedynie wipa z kupcem ale mojemu ukochanemu windowsowi udało sie pozbyć tych plikow (grrrr...) i może kiedyś to zrobie od nowa na podstawie jpg z forum....

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DruGon

Fajne masz pomysly, cos sie dzieje. Perspektywa faktycznie kopnieta, ale za to pamietales o tej powietrznej, a to sie chwali:)

 

Mysliwce tez musisz troszeczke przygasic, wciagnac w te perspektywe powietrzna, bo teraz wygladaja jak male rakietki nad glowami zolnierzy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z poprzednikami-perspektywa do bani...Poza tym na obrazku za mało sie dzieje.woda wyglada prawie jak trawa,fajnie gdybyś dodał odbicia i poprawił fale oraz piane przy łodzi z prawej. Tak poza tym jest super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności