Skocz do zawartości

Błąd przy ładowaniu


mathix

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z tym maxem bywa, że jak za długo wszystko chodzi to musi się zdarzyć w najbliższym czasie jakaś katastrowa. :( :) I nie wiadomo czy się z tego śmiać, czy też płakać.

 

Siedziałem 3dsie i nagle zachciałem sobie załadować plik, a tu \"Error has ocurred application will close\" (chyba najbardziej znany przez użytkowi maxa tekst). No to zrobiłem restart programu - nic. Restart systemu - nic. Repaira maxa - nic. Remove\'a i Install - nic. Nim zrobię reinstalkę systemu, albo format (który robiłem zaledwie trzy miechy temu), może ktoś mi poradzi co z tym zrobić? Może kogoś z Was to spotkało?

 

Trochę wiecej informacji:

Kiedy próbuję coś postawić, też \"Error has...\". Mogę używać menu. Robiłem aktualkę sterów. Siedzę na starym sprzęcie pod Win 98 (który tak się strasznie z 3desem lubi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na xp tez czasem tak bywa ze czasem wywali error przy uruchamianiu i potem juz tylko format.

Mam nadzieję, że nie bo potem przez kilka tygodni nie mogę kompa doprowadzić do porządku. A reinstalka z parametrami /p f nie albo przywrócenie Oesa z płyt nie pomogło?

 

nie zawsze nie pamietam ale trzeba bylo cedille wywalic i odinstalowac max i jeszcze raz zainstalowac(mialem to samo) ale jak znajde to napisza albo dam linka
Promyk nadziei zagościł w mym sercu. :) Zabieram się do roboty. Może pomoże.

 

UPDATE:

Dzięki bzyku! Zadziałało!! :D Wywaliłem C_DILLA\'e potem Remove i Install. Co jest takiego w plikach C_DILLA\'ii, że ma taki wpływ na samego maxa? Myślałem, że to się ma tylko do licencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to ja opisze wszystkie problemy errory z maxem 6 przy autoryzacji z jakimi ja sie spotkalem i odczulem.

 

1.To ten wlasnie twój

 

z \\windows wykasowac plik CdaC14ba.dll (to znalazlem kiedys na jakims forum)tyle ze ja ten plik mam w katalogu \\3dsmax6. potem odinstalowac maxa i zainstalowac od nowa.

 

2.teraz tez inny problem tez zwiazany z autoryzacja error 1.1.20.(tego mialem)

C:\\Documents and Settings\\All Users\\Dane aplikacji\\Macrovision\\SafeCast\\Product Licenses\\

wykasowac wszystkie pliki *.dat i reszta tak jak w pierwszym problemie :).

 

3.Taki typowo Polski problem nigdzie na na forach zagranicznych nie mieli czegos takiego wiec trzeba bylo samemu to rozpracowac. (tego tez :D).

wiec chodzi wnim oto ze podczas autoryzacji juz na samym pierwszym oknie wyskakuja bledy niby wyglada to jakos tak:

Klikam NIE i pojawia mi się kolejny i kolejny...tym razem zamiast \"błąd składni\" mam:

\" Wiersz 63

Błąd: Brak definicji \'rtcodepage\' \"

\" Wiersz 17

Błąd: Brak definicji \'rtbuymode\' \"

\" Wiersz 2

Błąd: Brak definicji \'InsertSoftwareBar\' \"

\" Wiersz 108

Błąd: Brak definicji \'xsmgFormWebData2\' \"

 

tu rzecz jest w tym ze nowy skrypt autoryzacji dziala na kodowaniu nie pamietam teraz dokladnie ale ktorys z LATIN i nie ma on polskich liter poprostu a jesli instalowalismy system z polskimi literami uzytkownika to autoryzacja nie moze dostac sie do katalogow w documents and settings\\.....nazwa gdzie sa polskie litery...\\

w tym wypadku wystarczy zalozyc nowy profil uzytkownika tyle ze bez polskich liter i na nim zainstalowac i autoryzowac maxa6. i juz wiecej nie znam :).

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności