Skocz do zawartości

Teczka 2D: Logitech


Gość logitech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość logitech

No... idąc za namową wszystko wrzucam do jednego wątku. ;)

 

Proszę oceniać, wytykać błędy i - ogólnie rzecz ujmując - miażdżyć. ;)

 

conceptsdr4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość logitech

coś ciężko mi to dojrzeć... uda za grube w stosunku do ciała? czy łydki za grube w stosunku do ud? a może coś szwankuje w połączeniu pomiędzy biodrami, a udami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, tak w ogole :)

A co do konkretow, szkice bardzo mi sie podobaja, z nogami ciezko sie nie zgodzic, zwlaszcza drugi osobnik od lewej wyglada jakby tymi nogami nie mial prawa poruszac.

Pierwszy ludek wg mnie przedezajnowany: macki, rogi jelenie, narosla i mechaniczne lapki - jakos mi ten coctail nie gra.

Wrzucaj wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość logitech

witam ;)

 

Dzięki za komentarze, posiedzę nad tymi nogami, dodam parę rzeczy, bo trochę jeszcze brakuje, trochę dopracuję i wrzucę wersję beta ;)

 

czy pierwszy przekombinowany... w prawej rączce ma ciało obce ;) (robala do wstrzykiwania trutki), na głowie chitynowy pancerz, te małe rączki to coś w formie odnóża w zrogowaciałej formie, reszta zgodnie z projektem, no... w każdym razie wcześniej już go sobie konkretnie wymyśliłem i takie były założenia... może po prostu na tle innych wygląda na zbyt złożony, bo jest w porównaniu z resztą projektowo skończony (pozostałe cztery mam właśnie zamiar trochę przekombinować). ;)

 

no... zobaczymy w wersji beta co będzie :P

 

więcej nie mam, wieki nie rysowałem i chcę na razie te skończyć... możliwe też, że jak je dopieszczę, dam sobie spokój z rysowaniem, bo już się praktycznie przerzuciłem na pisanie (game design) i grafikę projektową (game user interface) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość logitech

z tego co widzę, to obie formy są stosowane, chociaż moja może w bardziej szczegółowym kontekście, dotyczącym tylko gier (Twoja jest chyba powszechniejsza) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności