Skocz do zawartości

maya i 2 monitory


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Sytuacja jest taka.. podlaczam do 15"tki 17"stke i przenosze na nia czesc okien (po odlaczeniu).. powiedzmy 3 widoki, hyprshade a po lewej mi zostaje tylko perspektywa(monitor glowny - paski menu itp). Jak zrobic (jesli sie da w ogole) zeby po zrestartowaniu mayi znowu te 4 okna byly na dodatkowym monitorze (w tym wypadku 17")

 

drugie pytanie to takie w jaki sposob odlaczyc attribute editora

 

a trzecie czy brnac w to czy kupic 22ke i uzywac jako jednego? (15tke mam w laptopie panorame)

 

z gory dzieki i jeszcze raz WESOLYCH SWIAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ad 1 - jesli nie zapamietuje Ci automatycznie ostatnich ustawien to gdzies w katalogu z preferencjami mayi jest plik windows_prefs czy jakos podobnie. Tam mozesz sobie ustawic pozycje i szerokosc kazdego okienka co do pixela, lacznie z glownym oknem ekranu.

 

Ad 2 - w glownych preferencjach programu (windows/settings/preferences) jest zakladka

w ktorej mozna ustawic czy attr editor ma byc podlaczony do bocznej krawedzi czy plywajacy. Ja zrobilem sobie tak ze standardowe 'ctrl-a' pokazuje/zamienia attr. edytor z channel boxem w bocznym panelu, a wcisniecie samego 'a' wlacza plywajacy a. edytor i jest to bardzo miłe w uzywaniu.

Cos pamietam ze trzeba bylo pokombinowac zeby tak to skonfigurowac ale

w razie czego moge ci podeslac ustawienia/skrypty podpiete pod te klawisze.

 

Pozdr. i wesolych ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności