Skocz do zawartości

Aparat i szkla do Canona


wookie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aj sprzedam myslalem ze napisalem ;]

 

Co z tego ze usb 1.0 a kto dzisiaj bawi sie w zgrywanie kablem :D , czytnik hamy za 44.99 zl i 10x szybciej niz usb 2.0 , w ogole powinni czytniki dawac do aparatu nie kable...

 

Samego nie sprzedam , chyba ze bez szkla wtedy -100 zl , przebiegu nie znam wiec w z sufitu nie bede bral , sprzet nie zniszczony , glownie jako rezerwa sluzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam wywrozyc z fusow ile ma przebiegu ? opisuje to co moge , moge stan zew to opisuje proste , w nowym moze ci pasc po miesiacu i co ? i nic... ma tyle lat ile ma , wiec chyba trzeba byc swiadomym zakupu takiego sprzetu , a czy sie oplaca czy to ma sens kazdy sam sobie oceni , sam kupilem 5d wygladajace jakby swiat objezdzilo , cyka robi zdjecia i ma sie dobrze

 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam wywrozyc z fusow ile ma przebiegu ? opisuje to co moge , moge stan zew to opisuje proste , w nowym moze ci pasc po miesiacu i co ? i nic... ma tyle lat ile ma , wiec chyba trzeba byc swiadomym zakupu takiego sprzetu , a czy sie oplaca czy to ma sens kazdy sam sobie oceni , sam kupilem 5d wygladajace jakby swiat objezdzilo , cyka robi zdjecia i ma sie dobrze

 

eot

Nie unoś się tak bo i nie masz z czym... każdy głupi wie, że migawki mają określoną żywotność i im bliżej tej wartości (albo im dalej, jeśli już ją przekroczy ;) ) to ryzyko awarii wzrasta. Kupiłbyś auto jakbyś nie wiedział jaki ma przebieg i ile lat bo lakier będzie się ładnie błyszczał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności