Skocz do zawartości

Scena-Kuchnia


cucsoniuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem nowy na forum a to moja pierwsza praca.Bardzo proszę waszą kryrtykę oraz sugestie. Mam pytanie...robię obrus gdy nakładam materiał (po wcześniejszym użyciu funkcji Cloth na Plane) tekstura materiału mi się "rozciąga" Obrus jest kraciasty i to brzydko wygląda. Da sie jakoś to wyrównać? Próbowałem z tiling ale nie wychodzi. Z góry dzięki za odpowiedz

 

gotowe1iz6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serdecznie witam na forum nowego członka elitarnej grópy grafików komputerowych. joke

ogólnie scenka bardzo przyjemna, miłe światło, materiały terz mogą być, tylko proporcje leżą i kwiaczą, od razu wali w oczy strasznie małe okienko, dość mało proporcjonalna bótelka wina.

Ale za to bardzo fajna roślinka na parapecie(twoja czy kradziona, z ciekawości pytam, nie miej mi tego za złe)

A z tym obrusem to polecam zrobienie mapki UV.(poszukaj na necie, np w googlach

 

Pozdrawiam

indian

P.S bardzo ładna firanka

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam to co zdążyłem zrobić do momentu gdy przy otwieraniu projektu nie wyswietliło mi się "file open failed":(:(:( Czytałem w necie jak przywrócić plik ale niestety nic nie działa. Jeżeli ktoś wie jak to "naprawić" czekam na podpowiedz. Nie wiem i nie moge znaleźć info na temat przeszukiwania binarnego...wie ktoś jak to zrobić?Czy pomoże?

 

Co do pracy...miałem zamiar poprawić jeszcze obrus...widok za oknem dałem jako tekstura na VrayLight i jest według mnie za jasna...nie zmieniało się to zbytnio przy zmniejszaniu multiplier...

dzięki wszytkim za komentarze dużo z nich wyciągnąłem:)

 

2343434ij9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności