Skocz do zawartości

Layout: proste portfolio


rudylew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak samo jak w CV piszemy .. jak sie w czymś ogarniamty.. tak samo tutaj .. z własnej oceny ..ustalilem skale znajomosci programów.

 

a coś moze o graficznej stronie tego portfolio? Czy taki minimalizm jest dobry na portfolio czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwal bym tego minimalizmem, bardzo duzo dzieje sie na stronie i odwraca uwage od obrazkow. Te cyjanowe kropki zwlaszcza wg mnie straszne.

 

Te oceny... hmm... dla mnie to sie bardziej z grami RPG kojazy. Zupelnie nic nie mowi potencjalnemu klientowi, nikt nie oglada obrazkow i mysli "no no, ten tutaj to musi miec maxa na 7... a moze i na 8, a vraya, hu hu, moze nawet na 9, ale ta postprodukcja to lezy, pewnie 2 z photoshopa". To twoje porfolio ma mowic o twoich skillach, a nie jakies arbitralnie ustalone cyferki.

Tak juz z teoretycznej dywagacji. Co oznacza ze PSP masz na 8/10 opanowane? Ze znasz 80% funkcji programu? Ze jedynie 20% populacji grafikow na swiecie jest lepsza od ciebie? To tak z moich domyslow :)

 

Nad typografia tez bys sie zastanowil. Mi nie lezy, ale specem od niej nie jestem wiec tylko swoje zdanie wyrazam.

 

wybacz pewna nieskladnosc, ale z pracy pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o typografię to prawdziwy dramat!

UNIKAJ STOSOWANIA WERSALIKÓW W TAKICH ILOŚCIACH.

Przecież tego nie da się doczytać do końca.

Polecam jakieś podstawy typografii, bo wielu odwiedzających może nie mieć tyle „samozaparcia” by dojść do końca.

A może ty krzyczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności