Skocz do zawartości

LISEK arty - różnorakie (ołówek)


LISEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale mi to duzo mowi :). Prosilbym o dokladniejsze podpowiedzi. Wlasnie po to tutaj to walnalem by siegnac rady ludzi po lub w czasie studiow artystycznych. Ja jak widzicie nic nie skonczylem (mam 16 lat) i nie czytalem zadnych ksiazek czy cos w tym rodzaju.

 

Pozdrawiam LISEK

REBEL studios rule!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam tutaj : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6269

 

Co do samych prac. Proponuje zapoznac sie z anatomia, no i przede wszystkim odpuscic sobie rysowanie takich rzeczy i sprobowac od kubków,szklanek, garków wazonów ect. Szkicuj dniami duzo i łap proporcje bo tu wygląda to strasznie. nie męcz pracek detalami dopuki nie opanujesz wmiare samej formy.

Swoja dorgą polecam poczytac pare ksiazek i troszke o anatomi (z ebooks loomisa polecam na fineart.sk).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wez sobie modela ... najlepszym modelem rysownika jest on sam wiec patrz i rysuj.... cala sztuka polega w obserwacji i rozumieniu jej....ha to pojechalem :D

rysowac, rysowac, przerwa na piwko i znowu;)

(z tym piciem to chyba przesadzilem w koncu 16 lat ... ale ja w twoim wieku to ho ho ... khe ,khe sorry to przez fajki :D)

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym piwkiem roznie bywa. Ale fajek bron borze :).

No to juz wiem, anatomia to u mnie cieki rzeczywiscie punkt. A co do przerysowywania czegos to jest to dosc proste i dlatego neigdy tego nie lubilem robic. I moze wtym jest moj blad :( . Dziex za podpowiadanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, sporo pracy przed toba...

raz na czas jakies drogie wino (np. Komandos 3.50zł) i natychmiast reka pewniejsza... :D

(a nie tam pifo, ono nic niedaje... i zupelnie w nim siarki nieczuć...) ;)

nieno... myśle ze na początek wypadaloby moze jakies martwe natury sobie poszkicowac... potem jakiegos człowieczka, w kazdym razie z natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności