Skocz do zawartości

Postać 3D: Alien


stach13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy na forum :)

 

No to jedziemy :) Shader skory jest tak naprawde srednim shaderem sredniego kamienia. Rozumiem ze to alien i moze wygladac roznie i nie ma tu jakichs ograniczen ale jednak musisz pamietac o pewnych sprawach. Jak budujesz taki leb to sprobuj sobie wyobrazic czache jak by wygladala. Jak mogly by byc ulozone miesnie. Takie rzeczy to podstawa. Zobacz na morde swojego stwora i wyobraz ze cos zjada.... JAK? W miejscach zgiec powstaly by faldy, gdzies szczeka czy cokolwiek co on tam ma nadajace kszalt tkance musialoby sie miescic. Narazie wyglada jakby tego nie mial. To samo uszy czy co tam jest. Po co to i dlaczego a nie inaczej. Zauwaz ze w naturze wszystko ma swoj sens i jakies uzasadnienie. Zobacz np. u ludzi. Powieki (on ich nie ma) mamy po to aby oko nie wysychalo i bylo nawilzane, brwi i rzesy aby cos do oka sie nie pruszylo, ucho jest tak zbudowane aby zbieralo wiekszosc fali dzwiekowych z przodu itp. itd. Mam nadzieje ze wiesz o czym mowie. Bo narazie to alien wyglada jak bezkregowiec pozbawiony jakiegokolwiek detalu. Poszukaj na googlu roznych potworkow i popatrz na detale, na to jak sa budowane. Coz... duzo duzo pracy przed toba. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze fajne ma oczy. Reszta niestety nie bardzo. ant-3d wsumie wyczerpal temat moze jego rady przydadza ci sie w nastepnej pracy. Ja od siebie dodam ze polecam nastepnym razem zalozyc sobie watek w wipie juz na starcie bedziesz dostawal dobre wskazowki a tak to mam poprawe calej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za porady, uwagi i pozytywy za negatywy również napewno się przydadzą przy następnej pracy. Dodam jeszcze że to jest moja pierwsza ukończona praca organiczna i raczej nie ostatnia. Co do skóry to robiłem ją w gimpie z kawałków skury rekina. Model jak widać za ciekawy nie jest, ale przy następnym sprubuję się postaram bardziej jak pozwoli czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności