Jump to content

WIP: animatik 'Chłopiec'


dawid

Recommended Posts

obiecywany progress. Poczatek animacji się troche zmienił wzgledem tego co bylo w animaticu, i wyglada nastepujaco:

 

 

Jednak nie uzyje raczej pink floydow, potrzebuje czegos...darmowego :) . skontaktowalem sie z wytwornia, ktora posiada prawa i za to, że umieszcze w internecie musiałbym zaplacic 300 funtow.

 

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam,

 

 

 

 

 

niestesty ze wzgledu na deadline musialem oddac w takiej niedokonczonej i niedopracowanej wersji. Mam zamiar przygotowania ladniejszej wersji i rowniez w wiekszej rozdzielczosci więc zachęcam do komentowania. Montaz byl robiony w ostatnie kilka godzin więc ma duzo niedociągnięc. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej, całkiem zgrabnie wyszło, tylko scenariusza jako tako nie czaje (sory moze przemęczony jestem) tzn. Uszkodził chłopaczyna noge, po czym na kilkanascie dni zaglebił sie w świat wyobraźni, a jak sie noga wyleczyła to siłą zeczy poszedł grać dalej w gałę? ze jak jak trwoga to do boga? Don take it as an offence ;) Po prostu nie rozumiem ;) Ale całośc fajnie wyszła, montazem nie masz sie juz co przejmować....a jak z muzą było? Ktoś Ci napisał czy sam komponowałeś? Pytam bo szukam muzyka do animki ;) Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Co do muzyki to użylem http://www.unippm.co.uk/launchpage/UK/ , jako student mam dostęp z loginem mojego uniwersytetu, nie wiem powiem szczerze jak inaczej zdobyć login. Moze trzeba jakas drobna oplate uiscic? nie wiem szczerze.

 

chyba nie powinienem tlumaczyć scenariusza bo kazdy to moze inaczej odebrać. Nie chce tutaj powiedzieć, że jest to jakos bardzo głęboka animacja, ale chyba cała przyjemność jest w ogladaniu filmu, animacji żeby skonfrontować z własnymi przeżyciami i odebrać na swój sposób.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy