Skocz do zawartości

Chorwacja 2009- wyprawa rowerowa


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :). Od dłuższego czasu jestem tu tylko czytelnikiem z prostego powodu, od komputera odciąga mnie skutecznie czy to zimą czy to latem...rower :). Żeby nie przedłużać, planowana przeze mnie wyprawa w 2008 z przyczyn technicznych nie doszła do skutku, tym razem dojdzie :). Żeby nie przynudzać przeklejam tekst z forum rowerowego gdzie również dałem takie ogłoszenie...

 

 

"Witam serdecznie:). Planuje wyprawę rowerową w te wakacje po pięknej Chorwacji. Szukam chętnych rowerzystów i rowerzystki, którzy chcą zasmakować wolności na rowerze:). W wielkim skrócie opisze cel i charakter wyprawy. Planuje dostać się do Triestu (pociąg,autokar) i z tamtąd ruszyć w strone Chorwacji, zmierzając przez cały półwysep Istria, po drodze zachaczając przez jedyny (ponoć świetny) dostęp do wody jaki ma Słowenia, objechać półwysep i dalej wzdłuż wybrzeża mijając po drodze wszystkie co ważniejsze i ciekawsze miejsca dotrzeć do Dubrovnika. Wstępnie trasa liczona jest na ok 800km. Czas jaki planuje na to poświęcić to ok 14-21 dni, wstępnie myśle na przełomie lipca i sierpnia. Nie planuje wyścigu smile.gif ale też chciałbym się trochę zmęczyć i zmierzyć sam ze sobąsmile.gif. Nastawiam się na przygode, eksploracje i poznawanie świata o własnych nogach. Chętnych bardzo serdecznie zapraszam do przyłączenia się. Sam posiadam typowego górala do którego mam już sakwy i namiot. Mógłbym tutaj pisać i pisać ale bym Was wszystkich zanudził więc odpuszcze smile.gif.

 

Tutaj wstępny zarys mapy.

 

951fb2b5163820d6m.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich żądnych przygód i czekam na odzew, bez względu na wiek, płeć i co tam jeszcze przyjdzie Wam do głowy.

 

Pozdrawiam smile.gif

Wojtek z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zachecam, do wakacji zostało jeszcze troche czasu, przygotowania mozna jeszcze spokojnie zaczac :), tymbardziej ze jak widac sredni dzienny przebieg nie bedzie morderczy :) . Wszystko w zasięgu nawet przecietnie przygotowanego rowerzysty :), tak naprawde wystarczy miec parcie na podrozowanie i chec zdobywania, a nogi same poniosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności