Skocz do zawartości

Animacja -kodek


Edek z Kredek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam mały problemik jestem w trakcie robienia prostej animacji mebli, i tutaj pojawia się problem. Jakość animacji jest strasznie lipa w porównaniu do statycznych renderów - jakiego kodeka używacie??? no i jaki wielki wpływ na to ma grafa w moim przypadku GF 7300 GT :(. Może jest szansa do instalowania wspomagania video.

Kolejne pytanie w jakim formacie najlepiej zapisywać poszczególne klatki w celu zmontowania całości w A.premiere może PNG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja renderuje poszczegolne kolejne klatki jako jpg, tiff itp. Potem sklejam w klip w After effects i robie mov przy uzyciu h.264. Jakosc jest super i malo zajmuje. Ja mam AE CS3 jakby co. A potem mozesz sobie wrzucic do Premiera i robic co chcesz.

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie szkoda Ci miejsca na dysku to zdecydowanie Tiff...- możesz też zapisać kanał alpha.

 

jesli kodek do odtważania gotowca... to mov. /H264 jest ok, choć zmienia nasycenie czerni i czasem dostrzeżesz gdzieniegdzie piksele których nie planowałeś (nadal kiepska kompresja Czerwieni i Niebieskiego). polecam też Divx'a 6.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności