Skocz do zawartości

Scena 3d: Wiejski dom (smutny koniec)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Na samochody ejstem za slaby (skasowalem zeby nie zasmiecac) Zaczne robic cos prostszego, gdzie nie trzeba trzymac sie bluprintow. I nie patrzcie na: wymiary, symetrie, proporcje, stosunki yyyyy. Bedzie na wesolo.

 

Na wprost: glowny budynek (z cegly)

Po prawej: dobudowka (under consruktion) z pustakow.

 

Jesli macie jakies pomysly co umiescie (oczywiscie smieszne, wesole) to prosze o rade. Na pewno bedzie swinia:D

 

Pierwszy render

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jestem praktykujacy poczatkujacy (moja 3 praca na forum i zadna skonczona) wiec tylko dzieki waszej pomocy, szczegolnie leze w mentalu, a dobrze w fotoszopie:P Nie oczekujcie za wiele ale miejcie wiare bo szybko sie ucze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DarCon

czyżby ściany tego budynku miały po 3 metry grubości?hmmmm takie mam wrażenie

 

Narazie dalem dla kontrastu jutro bede dalej grzebac wiec beda mialy normalna grubosc. Ale w pierwszej wersji miala byc to chatka z czasow wojny a w piwnicy bunkier :) [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 2 in 1... tylko wziąć zdjęcie... wyciąć auto, postawić na środku pola i sprawa załatwiona.......

 

ale te dodatki dopiero jak budynek będzie gotowy

 

może z tego wyjść całkiem klimatyczny obraz :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack -> czy na tym zdjęciu to nie jest czasem Łada??:P Może się mylę, ale tak jakoś mi się wydaje:P

 

Co do pracki, pomysł fajny ale narazie nie zawiele można powiedzieć, ja bym dodał studnie jeszczę na podwórku:) A no i koniecznie kombajn \"Bizon\" z klimą i szyber dachem:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem czy to Łada ?? [lol2] wygląda podobnie :D

a z tego Bizona z klimą i szyberdachem to się uśmiałem [lol2] taki Bizon Cool GT [cfaniak] no i progi, koniecznie progi do niego i niskoprofilowe opony ;)

 

no i teraz pytanie... czy to jest off-topic czy porady do WIPa ?? :D

 

czekamy na updaty [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj renderek z kilkoma nowymi rzeczami:D Hehehe deski w oknach wersja studyjna, mowic czy sie podobaja:D

 

Sorry ze nie pisalem ale net mi siadl a nie chcialo mi sie kompow robic (ladnie swieci na dworze:D)

 

nIE patrzec na swiatlo, na tym sie wogole nie znam..!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem skylight ale wszystko co wymodelowalem nie jest widoczne na renderze (czarne) tylko environment jest niebieski jak wyzej i widac tylko sylwetki. Swiatlem zajmiemy sie pozniej:P A niedlugo kolejny renderek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności