Skocz do zawartości

Pomoc


Gość Zwirzok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zwirzok

No i nie wiem czy jest dobry temat, ale potrzebuje jakiś dobrych wskazówek do zabawy z Bipedem. Jestem totalnie zielony w tym. Głównie chodzi mi o to ażeby stworzyć animacje, jak to się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

I czego cozekujesz ? Że ktoś napisze ci całego tutoriala w poście ? Najlepiej z zdjęciami i filmami... Masz konkretne pytania - to pytaj, a jak masz cztery litery zawracać durnymi pytaniami pokroju 'jak zrobić animacje ?' to marsz do helpa i tutoriali (w googlu, gwarantuje, znajdziesz ich całe mnóstwo)

 

Jak to się robi ? Ano trochę się używa transformacji, trochę klatek kluczowych stawia, trochę w animation edytorze pracuje i tak wogóle używa się wbudowanych narzędzi, czasem posiłkując skryptaim albo pluginami... - jakie pytanie, taka odpowiedź...

 

Tylko się nie obrażaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: albo 'liczyłem na choć trochę inteligentniejsze odpowiedzi', albo ' spodziewałem się choć trochę inteligentniejszej odpowiedzi' bo w tej chwili kaleczysz język

secondo: a ja liczyłem na choć trochę inteligentniejsze pytania.

 

EOT z mojej strony, nie mam zamiaru się publicznie kłócić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straker spokojnie, chlopak pyta sie o bipeda i widac ze nie kuma o co chodzi wiec nie trzeba tak az wyskakiwac, troszke kultury nie bedzie problemem :)

Co do pytania to zacznij od podstaw i przedewszystkim zobacz help programu, tam jest wszystko jasno opisane z przykladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zwirzok

Jeżeli człowiek pisze w pośpiechu to nie patrzy na popełniane błędy. Zamiast popisywać się potrzebowałem pomocy. mkeruj dzięki za link. hcpiter dzięks za naprowadzenie. Właśnie oglądam ten tutek. streaker a co było nie zrozumiałe? Chyba tylko i wyłącznie druga część postu, bo to prawda. Napisałem to dość nielogicznie. No i właśnie potrzebowałem takiej pomocy. Nic więcej. Dzięki wszystkim za linki i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek przeniesiono.

 

Zwirzok: następnym razem proszę o po pierwsze umiejętne zadawanie pytań (tytuł wątku "Pomoc" mówi tyle co nic) a po drugie o postowanie tematów w odpowiednich działach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności