Skocz do zawartości

Animacja 3D: Dysk twardy


Trybal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Chciałbym Wam zaprezentować moje najnowsze osiągniecie :) "Dysk twardy"...

Co prawda animacja ma wiele do życzenia co sam zauważyłem no ale... To kolejny niewielki krok w stronę sukcesu... Mojego... Chyba ;]

 

 

Jest to moja druga taka poważniejsza animacja, jeśli można to nazwać poważniejszą ^^ Ale w moim przypadku chyba tak :P Zrobiłem ją do szkoły na prośbę nauczyciela mam nadzieję, że mi podniesie ocenę końcową ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cyferki to taki bajer :D Wiem właśnie już mi parę osób wytknęło ten błąd odnośnie obrotów :/ Jak będę robił wersję angielską to poprawię to :) A dysk robiłem taki jaki dostałem ;] Musiałem go sobie rozkręcić, żeby obcykać co i jak... Podotykać pomacać ^^ Nie wiem jak innym ale mi to bardzo pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby podniosła tą ocenę hehe :)

 

zasadniczo to z całej animacji najbardziej nie pasują mi dwie rzeczy: bardzo mocna - techniczna muzyka i za spokojna animacja i montaż całości. To straszny minus całości. Muzyka częściowo przypominała mi intro do "Siedem". Tam podobna muzyka zgrała się fenomenalnie z obrazem :)

 

Tutaj oprócz tego że muzyka nie leży z obrazem są problemy z renderingiem, całość wyszła bardzo blado, talerze w pewnych momentach w ogóle nie są widoczne. Do tego ten paskudny vraylight czy biały plane odbijający się w talerzu... masa poprawek ;)

 

Ale jak na zaliczenie i podniesienie oceny końcowej to jest git. Sam kiedyś na lekcje biologii robiłem model DNA z kulek i cylindrów, więc wiem co przeżywasz ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności