Skocz do zawartości

Wiz : Wnętrze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki

jak juz pisałem w WIP-ie :

ustawienia :adaptive Dmc (2-8) + catmull, irradiance map na high, hsph - 70, is- 30,

light cache - 2000, mam nadzieję ze to cos pomoże jak coś to pytaj :)

 

dla zrozumienia vraya polecam ten tutek wszystko fajnie wyjaśnione

http://commerce.vismasters.com/catalog/viewproduct.aspx?product=4457

Edytowane przez hiroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, czysto. Nie podzielam uwag o tym, że za bardzo wyostrzyłeś. Chyba ze juz zamieniłeś pliki. Gdzieś tam sie jakaś linia załamie, ale nie jest tego wiele.

 

A teraz się poczepiam. :P Jeżeli projekt też podlega ocenie to powiem, że jest bardzo niespójny stylistycznie. Tak jakbyś trochę chciał zrobić nowoczesne białe wnętrze tak umiłowane przez wielu architektów (i bardzo dobrze) , a jednak nie był zdecydowany do końca. Najlepszym na to dowodem jest przedpokój który wygląda jak w 90% mieszkań w blokach - te kolory oświetlenie i masakryczne drzwi. Ale to nic ze tak naprawdę to nie wiem jaką on tam funkcję spełnia, bo wydaje sie dość spory, a nie ma tam wejścia do żadnej garderoby, nie ma szafy, nie ma niczego poza obrazkami i czymś co albo jest wyjątkowo brzydkim dziełem sztuki, albo wieszakiem (te trzy falki).

Idąc dalej co do braku spójności to zobacz na drzwi z tymi szprosami - jak pięść do nosa (bardzo to widać na ostatnim ujęciu). To samo dotyczy stolika w strefie dziennej - tego pod telewizorem. No nijak tam nie pasuje, a nawet żaden nie jest tam raczej potrzebny. Parę innych elementów tez sie gryzie, ale mniejsza o to.

Dziwnie to wygląda wszystko z paroma fajnymi elementami i tymi bardzo nowoczesnymi jak błyszczące schody bez barierki w którymś z kadrów.

 

Poza tym tak na koniec, jeszcze doradzę zrezygnować ze wszelkich załamań suficie i na ścianach wykonanych z gispokartonu. Ta erę mamy juz dawno za sobą i niebiosom niech będą dzięki, bo to straszna tandeta. :)

 

Aaa i jeszcze, co do technicznych spraw, to ten materiał cegieł w kuchni - wygląda bardzo słabo. Trochę jak taka tapeta 3d z takiej pianki co to ją dzieci uwielbiają skubać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałem jeszcze tylko dodać hiroo, ze poczyniłes bardzo duze postępy w stosunku do poprzednich prac. I w wystroju i w technice renderingu. Choć większe chyba w tym drugim, ale i na pierwsze przyjdzie pora. :) Tak trzymaj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności