Skocz do zawartości

Parę problemów


madin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

mam dziwny problem z 3ds max. nie mogę cofnąć ani ctrl + z ani przyciskiem. O co chodzi? Dzieje się tak tylko na tym zapisie. Jak zrobię restart to wszystko ok, ale jak znowu wczytam zapis to znowu to samo :(.

 

PS: jaki był skrót do wyjścia z widoku kamery? bo zapomniałem :P

Edytowane przez madin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

podczas wczytywania "projektu" max wczytuje(sorki że dwa razy) tylko modele a nie "undo ,rendo" , gdy dasz opcje restart to cała pamięć (undo rendo itp) "zostaje wyczyszczona".

a co do kamery to "p-perspective","t-top","l-left","f-front", albo na górze masz taki "napis" camera/perspective... klikasz i przełączasz

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian: co do pierwszego to źle mnie zrozumiałeś, chodzi o to, ze na jednym projekcie robię animację że coś się przemieszcza z punktu A do B, no i gdy klikam ctrl + z lub undo to nic się nie dzieje. ale i tak już rozwiązałem ten problem. co do drugiego to wielkie dzięki!

 

i żeby nie zakładać nowego tematu, to jak zrobić by jakiś obiekt przemieszczał się po linii i żeby skręcał po niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podzieliłbyś sie rozwiązaniem moze coby nastepny user nie zakladal podobnego tematu ;> ? moze po prostu klawiatura ci sie przestawiała,hm?

Co do drugiego pytania to nie czaje, czemu troszke myslenia nie wlozyc w to wszystko?

skoro przemiesciles obiekt z punktu a do pkt. b to wstaw pomiedzy te punkty klatke i przemiesc obiekt w bok?? Narysuj sobie splajna, pozniej zaznacz obiekt ktory ma isc po tym splajnie i daj "animation"-costrainst-patch constrainst i kliknij na utworzonego splajna...........

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klawiatura się nie przestawiła, sprawdzałem. wystarczyło zrestartować kompa xD.

 

PS: Wielkie dzięki! +

PS2: a i co zrobić by obiekt się przekręcał się wraz z podążaniem za linią? (nie wiem jak to napisać :P)?

Edytowane przez madin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności