Skocz do zawartości

Bitwa: \"Fenix\"


eurall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

maciekazazel14 - ej, no stary... bez takich! wedlug mnie to nie jest tak calkiem bez sensu. Nie chodzi przeciez o to, zeby wygrac, tylko o dobra zabawe :)

 

ja, pomimo, ze jestem poczatkujacy, chetnie bym wzial udzial w bitwie, ale nie mialem zadnego pomyslo, a poza tym srasznie krucho u mnie z czasem - mam inny projekt na glowie... :P

 

powodzenia

i pamietaj - \"nie chodzi o to, by zlapac kroliczka, ale by gonic go... ale by gonic go...\" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a model sie podoba widać że było w niego włożone sporo pracy. i poza paroma niedociagnięciami zwi±zanymi z efektem glow to jest nawet nawet. a maciekazazel14 rozumiem, że jako przedstawiciel ciemnej strony mocy masz tak± a nie inn± nature, ale prosze powstrzymaj sie od takich komentarzy,szczególnie że model nie ejst zly jak na pocz±tkuj±cego( choć widze że z eurall-a jest6 taki pocz±tkuj±cy jak z wykalaczki broń msowego rażenie,ale to inna sprawa):-PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm rozumiem was .. wy poprosu bardzo chcecie byc przyjazni ( zwaszcz dla poczatkujacych ) no ale nie mozna unikac prady ... choc oczywiscie widac ze kolega sie stara to czy nie razi was to ze model jest bardzo malo skaplikowany i tekstury nie sa nazbyt fajne ... juz nawet nie wspomnie o tych laserach ktore porostu mnie zamurowaly ( o niebo lepsze byly w wojnach gwiezdnych i mowie tu o 3 pirwszych czesciach ) ... Ale moze macie racje . moze powinienem przemilczec te uwagi i poprostu powiedzec .. ze praca jest fajan .. no ale co jamoge zrobic ze nie umiem klamac .. sam wiem ze poczatki sa trudne ... bo zaczynalem bez neta i dopiero od niedawan mam zaszczyt czerpac informacje od ludzi ktorych tez pasjonuje 3D ... ale co z tego wynika? wynika z tego to ze sam niczego bym sie nie anuczyl gdyby ludzie mowili mi ze moje prace sa fajne .. najwiecej mobilizowala mnie krytyka ( i nadal tak jet ) niema to ja pokazac ludziom ze stac cie na wiecej tak ze za sie koles udlawi .. i na taka postawe czekam ... biech sie udlawie jego praca .. dokop mi zmieszaj mnie z blotem i pokaz cos zajebistego . pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre slowa maciekazazel14. Przytocze cytac z Poranku kojota :

\"Kazda porazka jest nawozem sukcesu\" ja w sumie uwazam podobnie, nieraz juz mnie ludzi zjechali ze praca jest fatalna ale to wlasnie mobilizuje do lepszej pracy.

 

Co do samej pracy to czy ona nie jest przekoloryzowana wlasnie tymi efektami glow? moze zamiast glow postaraj sie np. o ladniejsza szybe i cos wiecej z ta przestrzenia :D:D...ale oglnie to spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenie sobie wypowiedzi Was wszystkich i zgadzam się że krytyka mobilizuje do pracy , ale choć jest to mój pocz±tek nie zrazam się i działam dalej.

Wiem że model nie jest zbyt skomlikowany

ale wytłumacze się bardzo mał± ilo¶ci± czasu ktory mam wieczorami. Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auaaaa :P polowa rzeczy jest wyciagnietych z serii FX Bell\'a :) ale to nie szkodzi, z czasem wypracujesz swoj wlasny styl, aha i jeszcze jedno, nie uzywaj greeble, a wlasciwie tylko wtedy kiedy naprawde go potrzebujesz, staraj sie raczej modelowac wlasne szczegoliki, co do glow\'a to faktycznie przesadziles, a same statki wygladaja jak wklejone, wogole sie ne mieszaja z fogiem, a i popracuj nad oswietleniem, czymaj tak dalej, mam na mysli progress :cool:

GReetz

 

PS zupelnie nie chcialo mi sie stawiac kropek ani duzych liter dlatego wybaczcie mi moj alfabetyzm... uj chyba analfabetyzm, cholera jak to lecialo :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, no more mister nice guy! ;)

 

*jeszcze mniej glow!

 

*tak jak napisal Crash, rzeczywiscie \"bumerangi\"(uklon w strone Bremen\'a ;)) nie mieszaja sie z fog\'iem

 

*poza tym dodaj delikatny motion blur... powinno troche pomoc...

 

oraj, stary, oraj... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bys cos jeszcze z szybami zrobil od tych pojazdow ? Jakies odbicia itp. i troche zycia w ta scenke tchnij :D:D...nie wiem jak wy ale ja te opjazdy to kurcze w zimowej sceneri widze jak telummena :P:P...moze dlatego ze grudzien mamy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne fajne tylko mam pare ale:

-dodaj jakiś rozbłysk przy tym wystrzale z działa laserowego, bo tak troche to dziwnie wygląda

-Jak ktoś już wcześniej powiedział dodaj jakieś rozmycie bo troche za statycznie to wygląda.

Ogólnie spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności