Skocz do zawartości

ORK-czyli ja PhotoShop,myszka i my imagination


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja was :p

 

Pragne wam teraz przedstawić do KRYTYKI peny (chyba) ART którego wykobinowałem całkowicie myszom i Photoshopem 7. Ma on pewne jeszcze niedociągnięcia ,to w sumie mało mówiąc niedociągniecia, raczej może to nceptowa wersja bo siedze dopiero nad tym od 2-ch dni! ale mam do was. W związku że jeszcze dobrze nierysuje i jeszcze DUZIO pracy i nerwów przedemną (raczej tego drugiego chyba więcej) mam do wsa proźbe, a mianowicie taką:

Czy ma ktoś jakikolwiek pomysł jak narysować ręce temu czemuś bez używania TABLETU, ba ja sobie taką technike przyjąłem, biore sobie krzywe i rysuje sobie nimi linie które wyznaczają mi krawędzie przedmiotu, następnie robie sobie zaznczenie z krzywych i robie z tego

całego zaznaczenia maske na WARSTWE!No i właśnie to jezd baaaaaaaaardzo czasochłonne i może istnieje jakaś superos technika wymyślona przez drógiego takiego jak ja co używa mychy zamiast TABLETU bo na tablet go nestać (a skanera też niemam)! A co do rysunku to może żucicie mi jakiś fajny pomysł! Bo ja mam taki ten art wygląda w moich oczach tak:

Ork (a może to co ma go przypominać) stoi w lesie, z góry pada zółte światło, pora dnia zchodzące słońce,albo ciemno bez zółtego światła! Za jakiekolwiek złe czy dobre komentażyska senkiu!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

konstruktywny ten komentarz Vetis ;)

 

namalowałeś główke, więc myśle ze dasz rade sobie i z reszta... w topicu tutoriale Tiger1313 zamiescił tutka o bazgraniu myszką... zajrzyj...

pracka rozmazana spróbuj może jakieś pociagniecia zrobić... nie rozmazuj tyle... a wogóle to podoba mi sie wyraz twarzy kolesia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że mnie pojedziecie że chej!!

Atu prosze nawet mnie ktoś pochwalił, RESPEKTA chłopaki!

Ale nieóważacie że to siakieś 2d się wydaje że niema w tym głębi! i jeszcze jedno ten tutek od tigera1313 się przydał senkiu! chociasz i tak bede robił tak jak przedtem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności