Skocz do zawartości

Wiz: Aranżacje mebli - sofy


KaeMS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu zaczalem WIP'a cos tam pokazalem no i powiedzialem komus, ze jak skoncze to wrzuce finalne. Zamowienie zamkniete (nowe w toku :) ). W sumie nie wszystko doczekalo sie finalu - niektore pomysly upadly gdzies po drodze. Czekam na krytyke, szczegolnie ta konstruktywna.

 

4d100f53d0340cda.jpg

 

9a5007c867e8bbe3.jpg

 

22ef792609eaf9ec.jpg

 

57b0a518319edcbb.jpg

 

7208d3f2526b2e25.jpg

 

90634531ceea6573.jpg

 

b8eec1d8e64d2033.jpg

 

f645414f7670d619med.jpg

 

f43436487e2a62b7.jpg

 

feedf09f4a28da2d.jpg

Edytowane przez KaeMS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w niektórych ujęciach dzieje się aż za dużo - odciąga to wzrok od tematu, a w niektórych aż za mało i aranżacje są strasznie skąpe

idealne proporcje imho zachowałeś w 7 i 8 ujęciu (8 jest kozackie!)

 

całość bardzo fajna :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie dzięki ze komenty - myslałem, że się po mnie przejedziecie a tu całkiem miło.

 

MaGuu - 8 niestety odpadł zaraz po starcie (to jest taki "szkic" na szybko, mimo że elementy wrzuciłem wszystkie) przeszła aranżacja, której nie pokażę bo się wstydzę :/

 

mkeruj - modele są zrobione na szybko (ciasny termin). Jak będe miał trochę czasu to je poprawię, dopracuję (dokończę) i wrzucę na forum, może komuś się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - jak wiesz , czasami "nie zbadane są wyroki klienta" i odrzuca dobre by kupić g...

Może jeszcze dzisiaj uda mi się skończyć walkę z projektantem i zacznę wrzucać finisze nowej inwestycji - biurowca ;] Będzie miło, jeśli ktoś tam się odezwie bo już powoli mam dosyć pracy w pojedynkę i trudno mi oceniać własne wypociny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności