Skocz do zawartości

Tablica do koła foruny


gripex

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Mam takie pytanie.Czasami grywam ze znajomymi w koło fortuny i zamiast tablicy mam kartki A4 z hasłami. A teraz wpadłem na pomysł żeby zrobić taką tablice na kompie.I wymyśliłem że zrobię w paintcie taką tablice.Tzn. chciałbym zaznaczyć pewny obszar (prostokąt na którym będzie literka) żeby po kliknięciu pojawiała mi sie litera wcześniej przygotowana.Jakim programem mógłbym coś takiego zrobić?Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To jakiś żart ? Czemu zadajesz to pytanie na max3d w "animacjach" a nie w jakims helpie a najlepiej na forum kola fortuny ;]? Jezeli to nie jest Prima Aprilis to mozesz to zrobic w najprostszym paint'cie i jestes to wstanie zmontowac nawet w QT albo w AF.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart ? Czemu zadajesz to pytanie na max3d w "animacjach" a nie w jakims helpie a najlepiej na forum kola fortuny ;]? Jezeli to nie jest Prima Aprilis to mozesz to zrobic w najprostszym paint'cie i jestes to wstanie zmontowac nawet w QT albo w AF.

 

:P

 

 

Nie to nie jest żart ;) sorry że tutaj zadaje takie pytanie ale nie wiedziałem gdzie je napisać.No ja mam już taką tablice zrobioną w paintcie tylko co oznaczają te skróty QT i AF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gripex jezeli chcesz zrobic proste animacje, ktore sam bys odpalal (typu odkrywanie literek czy cos w tym stylu) to mozesz to zmontowac w QuickTimie PRO (wersja rozszerzona) tudziez w After Effect'cie lub Adobe Premierze.

 

Jak poszukasz to znajdziesz jakies tutki na necie, koniec koncow polecam kolo fortuny on-line albo cos w tym stylu :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to znajdziesz jakies tutki na necie, koniec koncow polecam kolo fortuny on-line albo cos w tym stylu :].

 

 

Ale to nie może być on-line bo my mamy swoje koło i hasła muszą być przez nas wymyślone ;p tak to zabawy by nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash, baby - flash...

 

or

 

Director, baby - director...

 

or

 

PowerPoint, baby - PowerPoint...

 

(pewnie znajdzie się masa programów które pozwalają na "interakcję")

 

Aha... kupcie sobe Scrabble, czy coś...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności