Skocz do zawartości

Layout:) Biznes


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chyba logo mogloby byc z lewej, użytkownik lepiej porusza sie w standardowych rozwiązaniach- ja zawsze szukam logo tam gdzie jest najczesciej zeby wrocić na home.

z prawej menu - poziome, jestem raczej przeciwnikiem pionowego menu głownego (tu tylko jest takie) bo menu pionowe to najczesciej juz submenu (tu takiego nie ma).

Zadbaj o rowne odstepy - zobacz ile od krawedzi glownego boxa jest menu+grafika a ile rządek boxów i pod nim treść tak samo - rozne odstępy. Ilość znakow w lini za duża - podobno najlepiej dawać 55-80. Podobno justowanie jest świtne do druku ale do internetu już nie bardzo, powiem szczerze że troche zaczynam sie zgadzać z tą tezą. Stopka zbyt bije po oczach. Do zdjec może ramka jakaś by pasowała. Drakuje takich małych dopracowanych detali, ktore by znacznie poprawily estetyke strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś odpisał :)

 

marmon - no ta ikonka z klucem to dobry pomysł dzięki,

 

PoLon - co do menu to chciałem raz zrobić coś mało standardowego, zgadzam się co do tyreści szeroko wyszło, dopiero teraz to widze, co do stopki to narazie nie wiem jak ją poprawić, ale coś sie zrobi.

 

Dzieki za komentarze, niedłgo wrzuce poprawiona wersje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności