Jump to content

animacja 3d : Kosmiczny Stworek


Sha man
 Share

Recommended Posts

Z calej tej animacji najlepiej wyszła Ci muzyka :D.

 

Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł ... jakas szklana platforma w kosmosie a na niej stworek, ktory przypomina z wyglądu niedorozwiniętego pająka.

 

Co do animacji jest beznadziejna, postać nie ma środka ciężkości ... generalnie ciężko tu cokolowiek komentować jeżeli chodzi o animację. To co Ci wyszło to antycypacja przed skokiem, która jest widoczna i czytelna.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

"Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł ... jakas szklana platforma w kosmosie a na niej stworek, ktory przypomina z wyglądu niedorozwiniętego pająka"

 

W 3ds'ie siedze niecały miesiąc i to moja pierwsza animacja z obiektami typu bones ;). To było robione w formie ćwiczeń. Jednocześnie mogłaby to być gumowa kuleczka skacząca na jednej nodze między strusiami na fermie :D. Ale dzięki za krytykę, następnym razem postaram się zrobić coś "głębszego" :).

 

A zaczęło się po obejrzeniu tutoriala w którym byłą instrukcja jak zrobić kulke z nogami ... :)

Link to comment
Share on other sites

Sha man ... jak na miesiac to super, ale staraj sie nastepnym razem pomyslec rowniez o walorze estetycznym :D. Jezeli bedziesz animowal to skup sie na ruchu, nie wsadzaj w tlo przypadkowych modeli, textur ... to nie pomaga :>.

 

Pozdrawiam ... keep animating :D.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki panowie za dobre słowo, ale przede wszystkim za uwagi i krytykę :). Następnym razem pewno przyłożę się bardziej i dopracuję ile tylko będę w stanie :), ale póki co długa droga przede mną. Aktualnie studiuję Animacje 3d od podstaw Joanny Pasek, mam nadzieje że po tej lekturze ogarnę lepiej program i będę mógł zaprezentować coś o szczebelek wyżej.

 

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy