Skocz do zawartości

animacja 3d : Kosmiczny Stworek


Sha man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z calej tej animacji najlepiej wyszła Ci muzyka :D.

 

Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł ... jakas szklana platforma w kosmosie a na niej stworek, ktory przypomina z wyglądu niedorozwiniętego pająka.

 

Co do animacji jest beznadziejna, postać nie ma środka ciężkości ... generalnie ciężko tu cokolowiek komentować jeżeli chodzi o animację. To co Ci wyszło to antycypacja przed skokiem, która jest widoczna i czytelna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł ... jakas szklana platforma w kosmosie a na niej stworek, ktory przypomina z wyglądu niedorozwiniętego pająka"

 

W 3ds'ie siedze niecały miesiąc i to moja pierwsza animacja z obiektami typu bones ;). To było robione w formie ćwiczeń. Jednocześnie mogłaby to być gumowa kuleczka skacząca na jednej nodze między strusiami na fermie :D. Ale dzięki za krytykę, następnym razem postaram się zrobić coś "głębszego" :).

 

A zaczęło się po obejrzeniu tutoriala w którym byłą instrukcja jak zrobić kulke z nogami ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sha man ... jak na miesiac to super, ale staraj sie nastepnym razem pomyslec rowniez o walorze estetycznym :D. Jezeli bedziesz animowal to skup sie na ruchu, nie wsadzaj w tlo przypadkowych modeli, textur ... to nie pomaga :>.

 

Pozdrawiam ... keep animating :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za dobre słowo, ale przede wszystkim za uwagi i krytykę :). Następnym razem pewno przyłożę się bardziej i dopracuję ile tylko będę w stanie :), ale póki co długa droga przede mną. Aktualnie studiuję Animacje 3d od podstaw Joanny Pasek, mam nadzieje że po tej lekturze ogarnę lepiej program i będę mógł zaprezentować coś o szczebelek wyżej.

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności