Jump to content

ChC12: "GRUBY i chudy" by serio


serio

Recommended Posts

FINAŁ:

grubyichudy50kopia.jpg

 

_______________________________________________________________________________________

Hmm.. Trochę szkoda, że tak mało uczestników w tej edycji. Postanowiłem więc dodać swoje trzy grosze..

 

grubyichudy20copy.jpg

Edited by serio
Link to comment
Share on other sites

Z tymi piórkami to mistrzowskie zagranie :) jakby udało się wydobyć z chudego teraz więcej jakiejś takiej żałości po straconym posiłku może... Brakuje trochę relacji pomiędzy bohaterami. Ale jakościowo moc.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, w rzeczy samej... kilka piórek dodało temu spotkaniu kociaków fajnego sensu; humor to mocna strona Twoich prac. Nie wiem, czy rzecz się dzieje w dzień czy w nocy, światło (natężenie i kierunek) opisujące bryłę kociaków nie jest jeszcze dla mnie jednoznaczne (chyba jednak pochmurny dzień, samo południe). Pewnie wyjaśni się na dalszym etapie.

Link to comment
Share on other sites

Księżycowy rogal chyba nie pasuje, bo to dzień :P

 

Kompozycyjnie praca nabrała chyba większej spójności, ale historia, która jakoś była wyczuwalna w poprzedniej scence teraz jakoś się zagubiła. Mały kot nie patrzy już ani z pretensją, że grubas zjadł sam ptaszka ani żalem. Teraz bardziej jest współwinny zbrodni na ptaszku, lecz nie jest to do końca czytelne.

 

Gdy zaczniesz kolorować zrobiłbym tło w różnych temperaturach niebieskiego, bo pamiętam, że często ograniczasz się raczej do jednej temperatury. Są np. cieplejsze odcienie niebieskiego, bardziej zielone, bardziej szare etc. Zblendowany mix różnych temperatur wpływa wg mnie na atrakcyjność pracy w kolorze.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy