Jump to content

[Modelowanie]Samochód w poly[3ds max]

KermiT01
 Share

Recommended Posts

Poszukuję jakiegoś tutka o modelowaniu auta w poly. Mam tutek nielota, ale jest w takiej jakości, że nic się nie da robić (cofnąć, przewinąć, spowolnić), a nie chce mi się konwertować, bo za dobrze nie umiem i nie wiadomo czy nie pójdzie na marne.

No to chlopie youtube i jazda. stary skad my mamy wiedziec o co Ci chodzi i wszystko Ci podac pod nos. Jak ty chcesz sie czegos nauczyc jesli ktosinny ma robic za Ciebie. http://www.youtube.com/watch?v=RuvgrfMxtb4&feature=PlayList&p=BEA621C368B1C585&playnext=1&playnext_from=PL&index=8 masz znlazlem w mniej niz 1min jest po angielsku al chyba to nie jest jakis wielki problem. ;]

No to chlopie youtube i jazda. stary skad my mamy wiedziec o co Ci chodzi i wszystko Ci podac pod nos. Jak ty chcesz sie czegos nauczyc jesli ktosinny ma robic za Ciebie. http://www.youtube.com/watch?v=RuvgrfMxtb4&feature=PlayList&p=BEA621C368B1C585&playnext=1&playnext_from=PL&index=8 masz znlazlem w mniej niz 1min jest po angielsku al chyba to nie jest jakis wielki problem. ;]

Na youtube jest w kiepskiej jakości, w FF mam zainstalowany plugin "DownloadHelper", wyskakuje tam filmik do pobrania w HQ, pobieram, da się odtworzyć tylko w winampie i słychać sam dźwięk...

jeśli tak ci bardzo zależy to może poproś kogoś żeby ci reupną albo wyslał poczta jak posiada taki tutek;]

Poprosiłem nielota, żeby dał swojego tutka w lepszej jakości, ale od 2 tygodni, ani słychu, ani dychu.

Sluchaj jak bys chcial to bys napewno znalazl odpowiedni tutek. Nigdy chyba nie bedzie tak ze ludzie za darmo beda za Ciebie robic cos. Prawda jest taka ze jak chcesz cos osiagnac musisz nauczyc sie samodzielnosci. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu :)