Skocz do zawartości

Postać 3D:gryzoń


duff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gryzoń to gryzoń :D walnie się mu zęby i będzie :D

pokaż jak z MS wygląda :) można by zrobić taką straszniejszą wersję... z dużymi pazurami i ząbkami :) nie mówiąc już o jakichś strasznych oczach czy nastroszonym futerku :D aczkolwiek można to też zrobić cartoonowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden konkretny gryzoń, raczej taki wymyślony.(na gryzonia to powinien mieć krótkie łapki-ale ten ma długie bo ojciec był mrówkojadem w 70 proc, a w 30 proc kangórem, natomist matka była 100 proc "myszką"). Nie zależy mi na podobieństwie do żadnego gatunku, najważniejsze są dla mnie proporcje.To raczej taki sc-fi koncept w klimacie cukierkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem inny koncept, na początku miał być taki wymyślony gatunek szczura.Szur ten miał znajdować się w kanałach, a za nim nieszczelne rury z których wypływa świecąca radioaktywna substancja. Potem zmieniłem proporcje miedzy innymi pogrubiłem nogi i uznałem, że teraz to już wygląda trochę za cięzko i postanowiłem zrobić z niego "uzbrojonego" mamutowca" z załogą na pokładzie.Tylko nie wiem, czy ten "plecak" dobrze się komponuje na zwierzu. Na razie zamierzam skupić się na sierści i potem pomyślę, czy plecak zostanie. Ja bardzo często robie taki błąd, że zmieniam koncept w czasie modelowania. Może dlatego, że wszystko wymyslam na bieżąco.Następnym razem wszystko rozrysuję sobie na kartce i będę się tego trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to coś na plecach zbyt duże dla biednego zwierzaka, może lepiej te okrągłe rzeczy pomniejszyć lekko, zrobić cieńsze, i potraktować jako zwisającą z boku tarczę?

 

A na rozrysowanie nie jest jeszcze za późno, przede wszystkim rozrysowałabym sobie to coś na plecach, żeby było jakieś spójne. Teraz za bardzo nie wiadomo co to jest i do czego, ale przede wszystkim wygląda zbyt masywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności