Jump to content

Postać 3D:gryzoń


duff
 Share

Recommended Posts

gryzoń to gryzoń :D walnie się mu zęby i będzie :D

pokaż jak z MS wygląda :) można by zrobić taką straszniejszą wersję... z dużymi pazurami i ząbkami :) nie mówiąc już o jakichś strasznych oczach czy nastroszonym futerku :D aczkolwiek można to też zrobić cartoonowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Żaden konkretny gryzoń, raczej taki wymyślony.(na gryzonia to powinien mieć krótkie łapki-ale ten ma długie bo ojciec był mrówkojadem w 70 proc, a w 30 proc kangórem, natomist matka była 100 proc "myszką"). Nie zależy mi na podobieństwie do żadnego gatunku, najważniejsze są dla mnie proporcje.To raczej taki sc-fi koncept w klimacie cukierkowym.

Link to comment
Share on other sites

Bo miałem inny koncept, na początku miał być taki wymyślony gatunek szczura.Szur ten miał znajdować się w kanałach, a za nim nieszczelne rury z których wypływa świecąca radioaktywna substancja. Potem zmieniłem proporcje miedzy innymi pogrubiłem nogi i uznałem, że teraz to już wygląda trochę za cięzko i postanowiłem zrobić z niego "uzbrojonego" mamutowca" z załogą na pokładzie.Tylko nie wiem, czy ten "plecak" dobrze się komponuje na zwierzu. Na razie zamierzam skupić się na sierści i potem pomyślę, czy plecak zostanie. Ja bardzo często robie taki błąd, że zmieniam koncept w czasie modelowania. Może dlatego, że wszystko wymyslam na bieżąco.Następnym razem wszystko rozrysuję sobie na kartce i będę się tego trzymał.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to coś na plecach zbyt duże dla biednego zwierzaka, może lepiej te okrągłe rzeczy pomniejszyć lekko, zrobić cieńsze, i potraktować jako zwisającą z boku tarczę?

 

A na rozrysowanie nie jest jeszcze za późno, przede wszystkim rozrysowałabym sobie to coś na plecach, żeby było jakieś spójne. Teraz za bardzo nie wiadomo co to jest i do czego, ale przede wszystkim wygląda zbyt masywnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy