Skocz do zawartości

Ustawienie tabletu


Hooch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam tablet.

Dak sobie poustawiać wszystko aby się Wygodnie pracowało w 3ds MAX 2009 bez użycia myszki. Tylko tablet i klawiatura. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Mam Wacom Bomboo i Windowsa 7 (7100)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. wyłącz areo i wszystkie te niby usprawnienia dla tabletu w windows 7, jest tam kilka takich funkcji co mają pomagać a mi strasznie przeszkadzały (tez mam win7)

2. oczywiście ustaw tablet w sterownikach na pióro i w szczegółach ustaw [force proportion] akurat nie wiem czy bamboo ma tą funkcje która dostosowuje proporcje boków monitora i tabletu

3 najważniejsze jak dla mnie ustaw sobie górny przycisk na piórku tak jakby to było środkowe kółko myszy

 

no i powinno działać, ja śmigam często tabletem w maxie

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje ustawiłam i Środkowy przycisk też. Tylko dlaczego jak obracam widok za pomocą tabletu to się trochę tnie? Jak obracam myszka to się nic nie tnie. Kompa mam mocnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje ustawiłam i Środkowy przycisk też. Tylko dlaczego jak obracam widok za pomocą tabletu to się trochę tnie? Jak obracam myszka to się nic nie tnie. Kompa mam mocnego.

 

ja miałem tak jak miałem areo lub też te niby pomocnicze funkcje dla tabletu jest tam ich kilka wyłączy wszystkie a będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności