Skocz do zawartości

postac 3d: slaad


dirty

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dzisiaj niedziela, troche wolnego, wiec mialem pare godzinek, zeby cos zrobic. poczatkowo mial byc ork, ale poniewaz robilem bez referencji wyszedl kolo, ktory kojarzy sie mi ze slaadem, albo raczej krzyzowka slaada z alienem....

 

na razie sam model, bez texturek. w zasadzie nie chce sie mi juz z tym gosciem nic robic, moze jedynie jakies texturki zrobie jak bede miec troche wolnego, poprawie siatke i dodam jakies zmarszczki, chociaz szczerze sie mi nie chce wiec prawdopodobnie wezme sie za cos innego. model jest daleki od idealu, ale staralem sie utrzymac siatke w miare czysta... wyszlo jak wyszlo... aha, zrobione w mayce, zwykly poly.

 

renderki tez na szybko bo chce sie mi spac i nie mam ochoty juz bawic sie z ustawieniami...

 

pzdr

 

pierwszy render

 

2.jpg

 

 

drugi renderek

 

 

3.jpg

 

siatka 1

 

 

wire11.jpg

 

siatka 2

 

 

wire22.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oj kiepsko rozłożyłeś tą siatkę, zauważ że Hobbitguy kierował się anatomią mocno, oparł się mocno na budowie kostnej głowy tylko wynaturzył część elementów. Przyjrzyj się jak zakroił szczękę i kości policzkowe, wynaturzył czoło oraz mocno skrócił nos, reszta jest naturalną konsekwencją tych ruchów. Wierz mi że zmarszczki są tu najmniej ważne. Zadbaj o podstawową bryłę bo na razie niestety praktycznie nic się nie zgadza... I te nienaturalne ostrości gdzie nie trzeba... Do pracy, nic się samo nie zrobi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, siatke niepotrzebnie tak zagescilem, w sumie na tym modelu nie ma znaczenia czy smooth1 czy 2...ale tak z przyzwyczajenie dalem 2

 

malo szczegolow bo dopiero zaczalem go dlubac, jest w wrok in progress, nie? :)

 

moze dorobie cialo, a\'la jakis jaszczur-zolw, zobacze, ale jak mowilem kiepsko z czasem u mnie, wiec nie nastapi to predko:/

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności