Skocz do zawartości

Scena 3d : Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, wrzucam swoja druga prace ktora niezbyt mi lezy i chce ja skonczyc, ale dzieki niej nauczylem sie kilku funkcji w maksie ... jest to sypialnia, wzorowalem sie na tym http://img195.imageshack.us/img195/3969/dreamedbedroomfourthren.jpg , chcialem uzyskac cos w podobie ... nie wyglada tak samo ale to nie jest wazne. Nie wiem dlaczego ale gdy renderowalem na wiekszych ustawieniach to po 70% wywalilo mi blad ;/ 4 godziny straty, niestety wyglada jak wyglada, nie dalo rady. Dojdzie jeszcze drugi render, prosze o krytyke i komentarze ;d o to moja praca:

 

sypialniakoniec.png

 

sypialniakonieciiphotos.png

 

KAZDY KOMENTARZ JEST WAZNY ;d

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak pisałem w wipie - jak referka marna to i praca słaba.

 

Tak jak to teraz wygląda nadaje się do renderów testowych.

Nie wiem, dlaczego userzy uważają, że jeśli kończą z jakiegoś powodu daną pracę, trzeba ją koniecznie wrzucić tutaj. W taki sposób myśląc wizkowcy robiący jednodniowe spidy zaśmieciliby ten wątek całkowicie. Tylko że oni mają do tego wątek "Rendery testowe(...)"

Mody nie wyrzucają stąd takich prac, żeby nie robić wojny, ale w zasadach jest wyraźnie napisane, żeby dobrze przemyśleć, zanim się wrzuci coś przeciętnego.

Kefir przykładem, że to nie popłaca.

 

Sorry, phatum32, że tak w twoim wątku postawiłem kloca ale po prostu za często ludzie wrzucają tu marne prace.

Trzymajmy poziom forum. Lepiej wrzucić raz na pół roku coś fajnego niż co dwa tygodnie byle co.

 

PZDR

mkeruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności