Skocz do zawartości

Konfiguracja Backburnera.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego kompa postawionego wraz ze starym w sieć.

Roboczo starego nazwę A a nowego B

Do dzisiajszego ranka przy renderingu sieciowym, gdy odpalałem scenę na A, Manager widział tylko B i na nim renderował. Dziś rano poszedłm po rozum do głowy i zaktualizowałem Backburnera na A, gdyz jego poprzednia wersja była jeszcze z czasów maxa 9. Zadziałało o tyle, że manager widzi teraz oba kompy. Gdy jednak klikam "submit", otwiera mi się ponownie scena na A i renderuje na A, zaś na monitorze widzę, iż serwer na B zamiast "Busy", jest "idle".

 

Gdy tą scenę kopiuję na pulpit B, jest odwrotnie: renderuje mi ją B, a A jest idle.

 

Edit: gdy puszczam animacje, każdy komp liczy oddzielnie klatki. jak ustawić backburnera tak, by oba kompy naraz liczyły jedna klatkę?

 

WTF?

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Żeby umieć. To raz. I w razie czego - by móc szybciej wyrenderować np pojedynczy render w hi res na wysokich ustawieniach.

I jeszcze jedno: gdy zapisuje klatki na pulpicie to A zapisuje na swoim a B na swoim. Gdy wskazuje jakiś konkretny folder na A, to B go nie widzi.

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

shogun - tlumazylem Ci. wszystko wciagasz i zapisujesz sieciowo. to inna filozofia budowania sceny i podawania linkow do map, i WSZELKICH plikow.

wszystko powinno byc zasysane z serwera , lum mapowanego dysku sieciowego, tak, aby z KAZDEJ stacji mona sie do tego tak samo dostac, i zeby w kazdy momencie mozna dostawic/zabrac dowolną ilosc stacji.

 

 

 

 

 

poskrawam i zycze podwozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

shogun, tak byloby najlepiej .

A dokladniej mowiac , najlepiej byloby przeznaczyc na nartycje Z caly inny, fizycznie osobny dysk. Idealnie byoby miec to w innym kompie - wtedy do takiego serwera masz dostep z roznych stacji renderujacych, i nie jest obciazona Twoja.

Jesli beda takie kompy laczone ze soba to koniecznie GIGAbitowym switchem ( klasyszczne, 100 megabitowe tez dadza rade, ale jest to znacznie mniej przyjemne ).

 

 

 

 

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności