Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Sakiewka


Pussik

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pussik.republika.pl/sakiewka_final.jpg

 

Miało nie lecieć na forum, ale liczę na krytykę. Chcę jak najwcześniej wyciągnąć wnioski. :)

 

Z uwag ode mnie: obiekt i jego mapki będą wchłonięte do większego modelu, więc w stratne miejsca na uv`ce wciśnie się pewnie inny model.

 

Texturki w skali 1:1 są pokazane, a sakiewka liczy 70 trisów.

 

sakiewka_final.jpg

 

www.republika.pl/pussik/sakiewka.avi

Edytowane przez Pussik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ładne, mam nadzieje że cześć większej sceny bo ja bym gdzieś w wątku nad czym pracujecie/testy takie małe cuś wrzucił.

 

jeśli już mam sie czepiać to wg mnie troszkę przeostrzona tekstura, no i mapowanie sie rozciągnęło. Ale to czepialstwo, Gorsze rzeczy już zostawiałem bez poprawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to masz ;)

Ksztalt ok, fajna normalka, ale kiepska tekstura koloru.

Skala skory na teksturze jest zaburzona tzn. o wiele za duza. Łata wyglada jak zrobiona z wikliny ;) Niepotrzebnie miedzy szwami jest tak ciemno. Wyglada jakby sie rozlazily i zaraz mialo sie to wszysko rozpruc. Jej ksztalt nie jest najszczesliwszy, kwadratowa chyba bylaby wyrazistsza.

To malutki w skali obiekt i pstrokaty detal na skorze nie jest potrzebny. Bardziej na diffuse pasuje to co dales na specularze. Czyli spokojna jednolita tekstura z kilkoma elementami: sznurek, łata... jakby bylo malo moglbys dodac obszycie jakies u gory. I tyle powinno starczyc na taki maly obiekt, wiecej tam nie musi sie dziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności