Skocz do zawartości

Zawieszki maxa 2009


Airice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z moja sceną, pokoik ma około 860k poly.. pełne otexturowanie.. i sie wiesza przy właczaniu... lub poprostu tak wolno chodzi ze nawet nie mgoe dojsc do pulpitu.. ciekawe jest to ze postanowiłem pokopiowac w scenie krześło które chciałem dodac, dodane texuty itp.. przy 7mln. poly miałem 12FPS na kazdym viewporcie... tylko ze przy krzesłach brak świateł...

 

próbowałem juz merge i nic... w scenie jest ukryte połowe modeli bo myślałem ze bedzie wieksza szybkość pracy w scenie, dodam ze wczoraj wszystko śmigało.. cos koło 15FPS na klatce..fakt właczała sie scena z 5 minut ale śmigało.. ;/

 

 

jakies pomyśły na tem problem? zostało mi tylko dodanie krzesłą i wyrenderowanie a tu taka niespodzianka niemiła. ;/

 

pozdrawiam

 

PS. Sprzęt to intel C2Q Q8300 @ 2.5 GHZ 4GB Ramu DDR2 800MHz oraz radeon HD4850, korzystam z Max;a i Vray'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

merge nie chce działac...tzn. robi to samo co przy otwieraniu sceny... a ustawienia jakie usunąć? mam Viste...tam wszystko jest bestialsko zrobione.. ;P

 

PS. gdyby to była jakaś testowa scenka to nie robiłbym szumu.. chodzi o to ze to praktycznie pierwsza pracka...i do tego skończona...chodzi mi tylko dodac jeden przedmiot 3 kamerki ustawić i renderować ;/

 

 

EDIT: wyglada ze reinstalka pomogła. udało sie odpalić scene i nawet całkiem przyzwoicie chodzi...

Edytowane przez Airice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności