Skocz do zawartości

Obiekt 3d: The Gate of Truth (brama z Fullmetal Alchemist) Skończona


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozmycie jest celowe (antialiasing: Blend), co miało dać efekt lekkiej "niematerialności" tej bramy :)

 

ale prawde mowiac troche malo jak na finished works.

A co tu jeszcze dodawać? :) brama jest, scena, choć faktycznie składa się prawie tylko z żółtego tła, wyglądała tak samo w anime w którym ten obiekt się pojawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda całkiem zacnie. Obawiam się jednak co do jakości tekstur...

Przydało by się jednak jeszcze foto z siateczką i samym modelem na jakimś diffuse czy coś. Bo tak ciężko to ocenić właściwie. Pomyślałbym tez o jakiejś lepszej prezencji. Tak to troche pusto wygląda i nabiera troche "nieprofesjonalnego" charakteru...może pomyśl o jakiejś "podstawce" tak jak to często się prezentuje takie pojedyńcze modele.

 

btw. Elfen Lied w Avatarze...?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda całkiem zacnie. Obawiam się jednak co do jakości tekstur...

Przydało by się jednak jeszcze foto z siateczką i samym modelem na jakimś diffuse czy coś. Bo tak ciężko to ocenić właściwie. Pomyślałbym tez o jakiejś lepszej prezencji. Tak to troche pusto wygląda i nabiera troche "nieprofesjonalnego" charakteru...może pomyśl o jakiejś "podstawce" tak jak to często się prezentuje takie pojedyńcze modele.

Może i racja.. później zrobię takie rendery..

btw. Elfen Lied w Avatarze...?

Lucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i siatka, oraz brama z jednym materiałem.

 

PS: Zanim ktoś mnie skarci: tak, wiem, idiotyzmem było złączenie całej bramy w 1 mesh :/ niestety, mądry Polak po szkodzie, no ale na przyszłość tego raczej nei zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nawet wyszło.... przypomina mi to bramę z "Fullmetal Alchemist"

A lepiej by jeszcze wyszło jak brama była by asymetryczna (po obu stroch coś innego lecz podobnego)

 

Pozdrawiam i detach na elementy sobie zrobisz i model już jest w kawałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności