Skocz do zawartości

Drukarnie w Warszawie


Sludder

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna/moglby polecic ktos moze jakies drukarnie na terenie Wawy, najlepiej okolice środmiescia, ktore drukuja plakaty w formatach B1 (100x70) w kolorze, na fotograficznym papierze, wylaczajac \"Copy General\" ? i jesli tak to jakie sa tam mniej wiecej warunki, jakosc/cena, czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dwz architekci - ul.lwowska 9 lok 2 - w okolicy politechniki sa jeszcze 2 inne punkty ale podobnie jak w copyg obsluga jest zielona. dwz nie jest moze najtanszy ale personel w miare kumaty, maja dobre plotery hp i dobry papier. wydruki najczesciej od reki chyba ze jest oddanie na wydziale architektury to wtedy robi sie goraco. jest jeszcze na zoliborzu za osiedlem skanska (nie pamietam adresu) jakas agencja reklamowa tez z dobrymi proterami i niskimi cenami ale tam tylko z wieksza iloscia wydrukow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, przejade sie na lwowska

1 plakat drukowalem w CGeneral, nie wiem jak przy bardziej skomplikowanych zadaniach, ale na moje potrzeby ich wiedza wystarcza, obsluga jest bardzo mila za to maja u mnie 5/5 jak narazie. za ceny 2/5 bo chca 5,30 za 1 strone A4 w kolorze ;[]

problem w tym, ze jakosc tego plakatu troche nie bardzo mnie zadowala, jakis ten druk taki jakby farba sie konczyla i chce zobaczyc czy w innych punktach tez tak jest, bo zaplacilem 105 zeta za plakat i boje sie, ze moglem zrobic to taniej i lepiej.

 

 

AHA otwarte maja jeszcze ? a jak juz nie, to jutro pracuja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak: bylem i wydrukowalem, ale znowu w CG, w DWZ A jakosc byla bardzo dobra, ale jest jedno ale, obraz byl zzielenialy, nie az tak tragicznie zielony, ale na tyle by został zle odebrany, no i cena, za druk na papierze fotograficznym 140 zl, a na takim srednim 94, co prawda pani obslugujaca sprzet powiedziala, zebym wpadl jutro to bedzie jakis czlowiek, co bardziej zna sie na photoshopie i zdjalby troche tej zieleni, no ale ja tego czasu nie mialem, i pojechalem do CG. tutaj znowu kolory sa dobre bez zadnych odchylen, ale jakosc druku jest FATALNA, co prawda nie mialem innego wyjscia, bo wolalem gorsza jakosc i 105 zl, poniewaz z dalszej odleglosci juz tego nie widac 9ok (2-3 m), a kolory niestety tak.

 

i tym razem w CG obsluga nie byla juz tak dobra jak za pierwszym razem, inna zmiana, widocznie na wieczor daja mniej rozgarnietych, bo mniej ludzi drukuje. jak bylem z rana to nie musialem nic tlumaczyc czy dopowiadac, zeby zawinal plakat razem z folia-papierem zabezpieczajacym, tylko ladnie wszystko sam porobil ;]

ok, to na tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drukarniami bywa różnie, często bywa tak, że cena mija się z jakością. wtedy tracimy kasę :( ale lepiej poczytać opinię na necie, wtedy jest łatwiej podjąć ostateczna decyzję

 

 

 

 

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności