Skocz do zawartości

Finished 2D: My World


avant.garde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kompozycja super, ale te takie "nagięcia rzeczywistości", mimo że rozumiem, że były celowe, nie przemawiają do mnie: np, dlaczego ta tapeta ma taki wielki ten wzór? nie mógłby być drobniejszy? :P no i dlaczego ten obraz-lustro-portal jest zawieszony tak nisko ziemi?

 

to są takie jakieś zwykłe, logiczne niuanse, które jakiś taki niepokój we mnie budzą.

jednak jeśli chodzi o samą techniczną stronę, to nie mam sie do czego przyczepić (niestety! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

 

EC, nie wiem czy by mi się coś granatowego wrzucić tam, bez ostrej ingerencji w kompozycję. Ale masz rację, zbyt monotonne pod względem kolorystycznym są te pola, choć na wydruku jest tam o wiele więcej głębi.

 

telthona, faktycznie teraz jak się przyglądam to może wydawać się nieco za duża ta tapeta. Z obrazem to miałem problem z kompozycją, tzn. jeśli podciągnąć go w górę, to pojawia się problem, a zmniejszać nie chciałem, żeby szczegółów nie stracić. Ale w zamierzeniu myślę, że nadaje to wszystko efekt lekkiej hiperbolizacji, nierealności, co było częściowo moim zamierzeniem;)

 

Fakt faktem, sporo niedoróbek jest w tej pracce, robiłem ją w sumie "na odwal" bo temat na początku mi nie podpasował ("mój świat" - skojarzyło mi się to trochę jak tematy wypracowań w podstawówce - "moje wakacje" albo "mój pokój":P ). Ale z czasem coś udało mi się wykrystalizować jeśli chodzi o pomysł. Ale poczatkowe szlify przyznam, że trochę po łebkach były (np. listwa, która w zamierzeniu nie miała być tak wypukła, ale podarowałem już sobie rzeźbienie:P ).

 

Jeszcze raz dzięki za opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności