Skocz do zawartości

Scena 3d: Stary Kościół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oswietlenie sprzeczne z niebem. w tle świeci... cosik, chyba księżyc, ale światło jest ze źródła o 90 st na lewo. O ile wiem takich latarni jeszcze nie stawiają, chyba, że to ZSRR...

ładne bumpy i tekstury, ma swój klimat. Powalcz z relcają niebo - swiatlo i powinno być gites. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza sprzecznym oświetleniem bump jest za bardzo rozmyty na budynku. Jeśli render nie jest pozowany na stare zdjęcie to sam w sobie bardzo mi się podoba, zwłaszcza ładnie eksponuje ten krzew obrastający kościół. Wszystko wygląda tak, jakby było w ruchu i nagle zostało zatrzymane:) "+" ode mnie. A jeśli pozowany na stare zdjęcie(wątpię, bo nie ma śladów zużycia[ale to bardzo dobrze]) to i tak mi się podoba, pomimo, że byłby technicznie nieudany. Za duża ostrość. Tak, czy siak:) Poprzedniego zdania możesz nie czytać, dobrze jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, klimatyczne... tylko dzwon troche za ciężki i to drzewo po lewej, jakieś niewkomponowane - podejrzewam, że jest za małe :/

Z tym dachem mógłbyś troszkę zaszaleć, troche go powiginać, żeby cień na wieżyczce nie był taki prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności