Skocz do zawartości

scena3d:Itsukushima


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w wolnej chwili postanowilem zdziergac cos takiego,,,, to przez muzyke do shoguna...jest to brama swiatymi krora w oryginale stoi w wodzie a konkretnie w mozu,,,, ale moze piachu czy wody niczym sie nie roznie. zrobienie sceny zajelo mi jeden wieczor a konkretnie gdzies z 3-4h sam nie wiem bo nie sprawdzalem... pozdro

 

Itsukushima.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok thx za komentarze, rozmycie moze i jest faktycznie za duze, ale to dlatego ze nie mialme innego pomyslu na zrobienie zamieci, sprobuje sie jeszcze pobawic, co do podpisu to fakt przy malych rozdzilkach monitora, troche to bije po oczach top pewnie zmienie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem podoba mi sie : ) masz do tego jakies konkretne zdjecia? bo czytalem ze to jakas brama japonska?! fajne fajne, jak na 3h pracy to jeszcze lepsze : ) powodzonka w dalszej pracy (tak to ten kx :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaa, centralnie to chciałem zacząć robić - serio. Przeglądałem u nas na lekcjach sztuki książkę \"Cuda Świata\" i spodobał mi się ten motyw... Ale trudno... Przynajmniej tego nie spaprałeś, podoba mi się ta pracka. I dosyć szybko ci poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności