Skocz do zawartości

Finished: I'm afraid, please. Sci-Fi Art


wo0o0kash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tu nowy, więc może się najpierw przedstawię. Nazywam się Łukasz Wójcik. Mam 15 lat (tak tak, dzieciak jeszcze). Mieszkam we Włoszczowie. Grafiką komputerową interesuję się praktycznie od 2 klasy podstawówki (ach te pierwsze wersje Corela :)) Potem był Blender i grafika 3D razem z nim. Od 2 lat, bo tyle mam tablet (Wacom Bamboo Fun A5), zajmuję się Digital Paintingiem.

 

To tyle o mnie.

 

Oto malunek który niedawno skończyłem. Tytuł to cytat z pewnego filmu (nie będę robił reklamy). Jego stworzenie zajęło mi około 2 dni, 2-3 godz dziennie.

 

Więc komentujcie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez wo0o0kash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ogólnie nieźle, ale wydaję mi się, że za mocno zblurowałeś rozmazałeś czy jak tam zwał ręke z gunem zwłaszcza, że to jest kluczowy element (bo czego się niby boi ta blaszana morda? że zaraz zginie, a spluwy trzeba się dopatrywać), też trochę dziwny zabieg z lewym okiem, bo prawe niby jest wypukłe a lewe już spłaszczone... nieciekawy kadr jak dla mnie... weź zmień czym predzej ten graficiarski podpis z psowymi efektami bo aż żal bierze, żaden ceniący się rysownik/grafik tak nie czyni :P pozdro i z chęcią zobaczę co tam jeszcze namazałeś bambusem przez 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności