Skocz do zawartości

Mój Pokój (Druga Wizka)


ptfromscr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Po długim czasie odstawienia maxa i tego projektu cos tam jednak znowu ruszyłem i wrzucam pierwsze renderki:

 

Kadr 1

 

kadr1.jpg

 

kadr 2

 

kadr2.jpg

 

A plan będzie mniej więcej taki:

 

pomysly.jpg

 

Światło będzie robione na koniec z texturkami. Czekam na wypowiedzi, sugestie, krytykę:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności przysiadłem w celu ukończenia wizualizacji. Wrzucam upa

z próbnymi teksturami (dużo jeszcze będzie do zmian) więc proszę o porady i sugestie:)

 

Od razu napiszę, że widzę rozjazd tekstury na kocu, tuner idzie kompletnie do wymiany, dvd będą inne tak samo jak stojak i kanapa też idzie do poprawki pozdrawiam.

 

wznowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele moje a widok za oknem na ostatnim renderze będzie w ogóle zmieniony na inny to tak tylko jest na próbnych żeby nie było szarej kaszanki za oknem:) Kanapa też mi się wydawała za duża chociaż szczerze powiem że w rzucie z góry nie przeraża aż tak jak na tym ujęciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To chyba już ostatni up bo nie będę dalej walczył:) wrzucam z lekkimi pimpami z PS. Pozdro.

 

newwizmala.jpg

 

1600x900

 

P.S. Czy nadaje się do Finished Works?? Bo moje osobiste odczucia nie przekonują mnie do wrzucenia tej pracy do tamtego działu :/

Edytowane przez ptfromscr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

P.S. Czy nadaje się do Finished Works?? Bo moje osobiste odczucia nie przekonują mnie do wrzucenia tej pracy do tamtego działu :/

 

Jak skończyłeś to wal do finished bo po to jest ten dział. I nie przejmuj się malkontentami, ważne czy Tobie się podoba i czy miałeś radochę przy produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności