Skocz do zawartości

apache


ihyde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to slabo przypomina, duzo bledow w siatce i model robiony na odwal/cienko

 

radze zabrac sie za cos mniej wymagajacego, apache byl tu juz robiony i poprzeczka jest wysoko, co sciagnie ostrzejsza krytyke

 

powroc do tego modelu jak zdobedziesz dosc duzo doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chłopaki ale wygłoszę sprzeczna opinie:)

niby dlaczego od nowa? Wątpię ze to jest na odwal się. Po prostu jest początkujący. Wiadomo że ten model zawiera błędy, wiadomo też ze nie od razu modeluje się wypaski. Ihyde jeśli akurat modelowanie apacha sprawia ci frajde to wykorzystaj ten zapał i kontynuuj. Fakt że to trudniejsze niż wymodelować dobrze wyglądający pistolet ale no cóż... po prostu nie spodziewaj się że efekt od razu będzie bardzo dobry. Osobiście uważam że nie ma znaczenia co się robi tylko jak się do tego przykładasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chlopakom pewnie chodzi o to, zeby robic fajne rzeczy ale na miare mozliwosci. Szkoda sie zniechecic lamiac zeby na czyms trudnym.No i jak lubisz ten helikopter to tym bardziej poczekaj. Zadko komu sie chce robic ten sam obiekt 2 razy :]

Jesli jednak sie upierasz to rob powoli, ale dokladnie i wrzucaj tu siatki, a chlopaki napewno chetni pomoga :) trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż korci mnie aby się wypowiedzieć. Jako znawca apache :D mogę z góry założyć że niestety ale nie przyłożyłeś się do tematu pisząc "apache"... teraz modelujesz apache ah-64 A i niby oczywiste że będziesz szukał referek pod niego niestety jest on na pierwszy rzut oka baaaardzo podobny do apache ah-64d który moim zdaniem jest prostszy bo bardziej kanciasty ;)

 

Najpierw radze zobaczyć tutaj http://www.primeportal.net/the_airstrip.htm i wszystkie pozycje z ah-64a później zależny jak Ci się będzie chciało ale ja siedziałem nad zdjęciami i patrzyłem jak wszystko jest ze sobą powiązane przez 2-3 godzinki później modelowanie podzieliłem na części w miarę od siebie niezależne i przed każdym zaczęciem modelowania siedziałem z 30 min i patrzyłem co gdzie idzie.

 

Jeżeli masz zamiar iść w detal to będę tu zaglądał żeby krytykować, znam każdy centymetr tego śmigłowca więc mogę pomóc ;) . Mnie zajęło wymodelowanie go bite 187 h +/- 10h bo z ciekawości liczyłem ile będę to robił, cóż powodzenia :D

 

Link do mojego projektu http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=51590&highlight=apache może coś pomoże.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleksiak piekny ten twoj model :), a co do mojego to wiem ze jest to na szybko robione ale chce troche nad nim jeszcze popracowac, ta siatke wykonalem moze w 2-3 h wiec cudow nie ma. siedze w maxie jeszcze za krótko by robic super detal mam nadzieje ze sie mi cos z tej bryly jeszcze uda wykrzesac... :) mam pytanie lepiej zrobic calosc i poprawiac czy modelowac dokladnie po odcinku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zrobić raz a porządnie - przynajmniej ja tak myślę, gdy siedzi się nad obiektem kilak godzin to ja nie mam sił już do niego wracać. Poprawiać coś nad czym wcześniej sporo się siedziało to masochizm :D

 

I dziękuje ;)

 

heh, tutaj sie nie zgodze, bo czasem lubie sie zawziasc i robicjakis kawalek mesha az bedzie prosty i ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4rcus - mnie chodziło raczej o wracanie po pewnym czasie do jakiegoś obiektu np. silnik albo rotor i robienie go od nowa czy poważne poprawianie bo wcześniej się nie chciało zrobić porządnie. Co innego gdy po prostu wyszło jak wyszło i trza poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności