Skocz do zawartości

FINISHED 2D(?): Smoczek


noiprox

Rekomendowane odpowiedzi

Finished (na razie)

japonka1280.jpg

 

 

 

--------------------------

 

 

Po tym jak poczułem się poszkodowany ze względu na to, że moja praca w sondzie konkursu speedpaintingowego została dodana po oddaniu już 40 głosów, a została dodana do sondy dopiero po 20 kolejnych, i nikt słowem nie odpowiedział na moją prośbę zresetowania sondy (a jedyną osobą, która w ogóle zwróciła uwagę w poście na brak mojej pracy był MaciekG - dzieki Maćku), postanowiłem się tym nie przejąć i przekonać samego siebie, że robiłem ją w innym celu :P Będzie to tło do strony wykonanej w pełni we flashu (animacje, XML, AS3 i inne duperele), które będzie pełnić funkcje mojego portfolio

Na razie wygląda to tak

japon11.jpg

 

Dla ciekawskich, jako speed wyglądało to tak i miało taki krótki pseudoopis:

Odwrotnie niż w Europie, w Chinach smok jest wcieleniem łagodności i dobroci.[...]

Smoki japońskie w większej mierze przypominały swych europejskich krewnych, zdarzało się nawet, że trzeba im było raz na jaki czas złożyć w ofierze dziewicę.

japonq.jpg Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Luski to tekstura, ale wrzucilem je na razie takie zeby sie za bardzo ogon nie wyroznial kiepskim wykonaniem :) bede na nowo je robil

Tlo z glowy, ale wsparlem sie paroma teksturkami - z tymze potraktowalem je jako szum po ktorym moge malowac. Teraz tylko gorna czesc najwiekszej skaly jeszcze przypomina teksture, ktora na niej wyladowala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny nastrój i kolorystyka... kompozycja jak widzę się zmienia jeszcze, ale w tej nie podoba mi się to że od postaci mój wzrok jest prowadzony automatycznie przez ogon na tło, a nie jest ono najciekawszym miejscem w tym obrazku... ;) czekam na więcej detalu :) fajnie się zapowiada pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jameli - dzięki :) Wzrok jest prowadzony na tło, bo tam będą się pojawiać obrazki, kiedy będzie to już tło w moim interaktywnym, flashowym portfolio

 

Dobra, jako ilustracja jest to już skończone. Więcej zmian będzie już na stronie jako portfolio (jakiś fruwający płonący popiół na pierwszym planie, wiejący piasek, ruszający się długaśny ogon obwijający góry, ptaszki, i może jeszcze parę innych pierdółek), mam nadzieję że się komuś spodoba

japonka1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze praca ma duzy potencjal. Ale caly czas smok nie wyglada za dobrze. Nie czuc w ogole jego wielkosci, ogromnych rozmiarow.

Zeby lepiej wygladal, dodalbym mu tulow, moze skrzydla. Namaluj za jego glowa duzy tulow, z boku moze nawet wystajaca lape, skrzydla. Tulow oczywiscie powinien wychodzic po za kadr, zeby bardzo podkreslal wielkosc rozmiarow calego smoka.

I wazne zeby to wszystko bylo zgrane i polaczone z tym ogonem na 1 planie.

 

Na razie to wyglada tak jakby dziewczyna trzymala sama glowe. Bardziej wyglada jak waz niz smok.

 

Najwazniejszym punktem powinny byc wyraziste oczy dziewicy, jej twarz i glowa smoka. Dlatego proponowalbym tez przesunac wlosy i jednak namalowac tam smutne, przerazone oczy pieknej niewiasty.

 

Podoba mi sie kolorystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levan - dzięki :)

Jest to smok japoński, więc jest bardziej wężowy.

Co do wielkości smoka, zapraszam do przeczytania postu #4 :)

Obraz jest tłem do mojej przyszłej strony, więc nie chciałem żeby twarz za bardzo zwracała na siebie uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się praca podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń, kolorystyka fajna. Widać, że dziewczyna jest emocjonalnie zżyta ze smokiem. Nic nie zmieniaj, artysta ma indywidualnie przekazywać w swojej pracy, to co chcę przekazać, a nie ustosunkowywać się do sugestii innych. Jako tło do portfolio będzie nadawała klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo potęgi smoka IMO bije z arta kojący spokój, łagodność i może smutek sądząc po minie dziewczyny. Zastanów się czy dawać tą prackę na tło do portfolio.... w sensie czy w ogóle dawać jakąś prackę - co byś za jakiś czas jej nie zmieniał - taka luźna myśl. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlo superek , można by jeszcze coś ciekawego tam wkleić co by oko było na czym zawiesić (jak wieżę maga czy zamarzniety wodospad).Pierwszy plan tez wypas zasugerowal bym tylko zebys z lewej strony gebe zmoka przyciemnil pod broda dziewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności